Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szolnokon hol adnak ki 18...

Szolnokon hol adnak ki 18 even alulinak alkoholt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

gyógyszertárba.


Vagy szeszes/alkoholtártálú italra gondolsz ?

2014. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, alkohol tartalmú italra gondoltam te észlény
2014. ápr. 26. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár nem Szolnokon élek hanem Pécsen, és szerencsére már nincs ilyen problémám, de emlékszem 2 éve nálam is fenn állt még ez a dolog :D Én kisboltokban próbálkoztam 16 évesen, és általában ha a főnök van bent, az odaadja az alkoholt, 3-ból 2-ben a főnök volt, és ott meg is kaptam. Egyiknél sört vettem az szó nélkül odaadta, másiknál meg vettem sört, Hubertust, vodkát, cigit és azokat is mind megkaptam, csak annyit kellett tennem hogy eltegyem valahova tehát, hogy ne a cuccal a kezemben sétáljak ki az utcára. Szóval kisboltokba próbálkozhatsz. Illetve én mikor 16-17 voltam nem próbáltam ki, de lehet hogy megérte volna azt is ha Intersparban próbálod meg. Bár intersparban csak 18 évesen próbáltam meg először piát venni, de lehet hogy előbb is megpróbálhattam volna, mert eddig kb. 10 próbálkozásból 2-szer kérték el a személyimet és olyan esetekben mikor már este 9 volt és nem volt sor. Ha délután 2-3 felé végigállsz egy negyed órás sort, akkor azt gondolják a pénztárosok, hogy csak nem vagy olyan hülye hogy végigállod a sort hogyha lehet hogy meg sem kapod. Tehát eddig egyszer sem fordult még elő hogy Intersparban kérjenek tőlem személyit úgy hogy előtte legalább 10 percet vártam, pedig volt hogy kedden délután 3-kor iskolatáskával mentem be és vettem egy üveg whiskyt :D Tehát próbálkozhatsz akár intersparban is. Ja és még azt is elmondom, hogy 19 vagyok de kb. 17-18-nak nézek ki, tehát nem azért nem kének személyit mert 30-nak néznek. De azért az nem árt ha vagy legalább 16-17 éves, mert ha 14 vagy nincs sok esélyed. Sok szerencsét.
2014. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2014. ápr. 29. 18:46
 5/5 anonim válasza:
a szecskán kapsz a kis boltokban
2014. aug. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!