Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez a brandy milyen lehet?

Ez a brandy milyen lehet?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek brandyt választani. Én ezt néztem ki: J.P. Chenet X.O francia brandy 36% 0,5 l, de bizonytalan vagyok, mivel olcsó az ára (2500ft). Inkább probálkozak mással?

2014. febr. 23. 11:01
 1/2 Phoney ***** válasza:

Ez a brandy fél literes üvegben van forgalomban, vagyis a „szokásos” 7 dl-re vetítve 3500 Ft volna az ára. Ennyit megér, talán egy kicsit még többet is. A sok helyen 4-5 ezerért vesztegetett Courriere XO pl. rosszabb nála...


Édeskés, tölgyes, testes brandy, jellegben a 7-9 ezres cognac-okra hajaz, de minőségben csak félúton van oda.


Ha könnyedebb, lágyabb brandyre vágysz, akkor inkább St-Rémy, Luxardo 12. Vagy ha italkerben hozzájutsz, akkor a San Bernardo is egész jó, főleg a fekete címkés 5 éves, de figyelj, hogy Brandy legyen ráírva, mert a legolcsóbb változat nem az.

2014. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szerintem majd benevezek egy ilyenre. Mostanság megkedveltem a borivást, gondoltam érdemes lehet kipróbálni a brandyt is.
2014. febr. 23. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!