Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hallottatok mar arrol hogy...

Hallottatok mar arrol hogy egy palinkaba martott tampont felnyomunk a fenekunkbe es ugy hamarabb bebaszunk? Ki probalta mar milyen es tenyleg hat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 20:49
 1/6 tanárúrkérem válasza:
100%
2013. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát oda ne nagyon, mert beszippantja, és az elsőbbségin tudják csak kiszedni, ha egyáltalán nem úgy jársz jobban, ha örökre benn marad. De amúgy nem csúszik, szóval el sem tudom képzelni a kivitelezést.
2013. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 doboszoli ***** válasza:
Esetleg infúzióba beköttetni?))
2013. nov. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Aztán a sült kolbászt is dugjam utána, meg a savanyúságot? Maradok a hagyományos orális verziónál.
2013. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hát oda ne nagyon, mert beszippantja"


He?? :D

Nincs nagy tapasztalatom, de úgy tudom a tamponon van egy vékony zsinór, ami nem véletlenül van rajta.Illetve amire rálehet kötni egy hosszabbat is, hogy ne tűnjön el, ha valaki ettől fél. Amúgy a feneked nem porszívó, hogy mindent csak úgy felszippantson.


A tampon eredetileg arra való,hogy a folyadékot magában bent tartsa, szóval eredetileg nem ad le nagy mennyiségű alkohol a szervezetnek. Ezenfelül behelyezéskor úgy is annyira összenyomódik,hogy az előre felvett folyadékot kinyomja magából. Bár igazán előnytelen és megalázó pozitúrában elképzelhető, hogy sikerül "jól" betenni

Női nemi szervbe jóval gazdaságosabb.


Vastagbélen keresztüli alkoholfogyasztás hatása valóban sokkal gyorsabban érződik és erősebb, mint orálisan. Mellesleg sokkal veszélyesebb is. Igazából ezt csinálják is sokan a tengerentúlon, csak ők tampon helyett befecskendezik. Ami szerintem sokkal higiénikusabb és gyorsabb. 100 forint egy fecskendő....Persze sok szövődménye is és nagyon veszélyes, hiszen a pontos adagodat nem tudod és amikor már a véredben van akkor meg már mindegy.


Szal létezik ilyen, de a tamponos análisos sztori csak kacsa.


Jobb ha tudjátok,az alkohol intravénás adagolása gyakorlatilag halálos.

2013. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jesus facepalm...

Drága Barátom, ha nem jön ki, a sebészek a baleseti osztályon nem fogják kibírni rehegés nélkül, az is biztos...

2013. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!