Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Berúgni szeretnék. Tippek?

Berúgni szeretnék. Tippek?

Figyelt kérdés

167 centi vagyok 65 kilóval. szerdán elmennénk haverral berúgni , most akarok istenigazából de nagyon, viszont hányni nemakarok.

egyszer vigalomba ittam 1 liter lafiestát és már szédültem, egészjól éreztem magam. de volt, hogy máskor megittam 2deci vörösbort, 2deci kalinkát, fél liter vodkanarancsot, 2 sört, és 3 bacardit és semmi az égvilágon.

kb. 3000ret szánok a berúgásra. tudnátok ajánlani?


2013. aug. 5. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot(víz xD)mellé.
2013. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát ha nagyon be akarsz ba**ni, de hányni nem akarsz, akkor igyál sok bort, de lehetőleg ne kannásat, hanem valami minőségibbet :D
2013. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmasat és olcsón az igazi Noha szöllőből készült vörösbortól lehet. Noha bor ! 1 liter bor és még másnap is részeg vagy tőle. De ha van olyan haverod aki keményen bírja a piát és meg itatsz vele 1 liter bort ,egy másfél orán belül és ha nem lesz részeg tőle, akkor írjál vissza és én fizetem az egész éjszakai buli költségét az általad megadott időpontba.
2013. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hová tart a világ ha valaki igy indul berugni, keret van, meg mit igyak? hány éves vagy, 13? ami igy indul, az nem buli lesz...
2013. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában az a buli hogy részegen ordibálva szétverik a várost, nem tudtad?
2013. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mindenképp egyél előtte kb 1-2 órával

ha ketten vagytok dobjatok össze egy whisky-re, ahhoz egy két littyós kóla, meg pár doboz sör.

én mindig azt iszom ami van és amíg van.

vodka narancs az egyedüli, amit ha több piával iszok nagyon csúnya vége lesz.

2013. aug. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen változó a tűrésed, és nem akarsz hányni, akkor 1 féle pia+víz, és 1-2 órával előtte egyél valamit, de ne sokat. 3000-ből pedigbármilyen, nem top minőségű italt vehetsz, ha többen vagytok. Bort, vodkát egyedül is, vhisk(e)y, hubi, jéger akkor játszik, ha többen vagytok.
2013. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mustafa33 ***** válasza:
álj meg a kapu sarkában arcal a falnak, vedd le a cipőd a jobb lábadról, a lábad lendítsd hátra és teljes erődből lendítsd azoonal előre megcélozva a kapu melletti fal tövének élét. Így istenigazából úgy belerúgsz a kapuzábéba, hogy soha nem felejted el.´Ja, és hányni sem fogsz, csak a szemed csillagokat.
2013. aug. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mustafa33 ***** válasza:
Ja, és a 30 e is megmarad.
2013. aug. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!