Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem tudok berúgni?

Kedves97 kérdése:

Miért nem tudok berúgni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lehetetlen, és már én érzem magam kellemetlenül mikor körülöttem mindenki részeg. Lehet ennek valami oka? Rengeteget szoktam inni, és nem ilyen sör vagy kevert meg ilyesmi, hanem pálinka jägermaister,vodka, abszint volt hogy egy pohárba öntöttünk pálinkát vodkát és bort ettől se volt semmi bajom kicsit jobb kedvem volt és ennyi. Akármennyit iszok mindig csak pénzpocséklás, lehet ez ellen tenni valamit vagy ne pocsékoljam alkoholra a pénzem ?

16/L



2013. júl. 23. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ne pocsékold a pénzed alkoholra. Megmondom miért:

1. Fiatal vagy még. (Tudom, lejárt lemez, de igaz.)

2. Egyáltalán nem ciki, ha Te legalább nem vagy részeg. Sőt.

3. Csak a saját egészségedet teszed tönkre.

4. Másnap visszaüthet.

2013. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
49%

Ráadásul májadnak ugyanúgy megárt, mint annak, aki részeg lesz tőle. Az alkoholérzékenységet egyébként nem lehet növelni.


Ismerek ilyen lányt, 14 évesen kezdte, és 25 évesen közölte valaki a doki, hogy hát a mája már nincs egész rendben. Pedig a 11 év alatt 2-3×, ha sikerült berúgnia.


Ha egyszer majd mindenképp részeg akarsz lenni, akkor becuppantasz egy fél liter vodkát 5 perc alatt, közben és/vagy utána pedig nyomod befelé a savanyú uborkát, az sakkban tartja a gyomrodat. Ha minőségi (Russian Standard, Stolichnaya, Absolut, ilyenek), akkor aránylag könnyű lezörgetni undor nélkül.


De ha többször ismétled ezt a mutatványt ("csakmégegyszer"), akkor hamar eltemetnek majd, ami 16 évesen nem feltétlenül ijesztő, de 30 évesen krónikus betegnek lenni nagyon is az lesz.


Mellesleg ha több italtól is csak jobb kedved lesz, akkor fölösleges a buli kedvéért alkoholt innod, mert ilyen semmi kis hatásért kár pocsékolnod a pénzedet és a májadat.

2013. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Phoney leírta a lényeget. Tudom, a beneveltek most megköveznek, de én azt ajánlom, inkább szívj buliban egy jointot. Attól nem betegedhetsz meg, ráadásul nem veszi el az eszed annyira mint a pia, másnapos sem vagy utána, de jó hangulatot ad.


Egyébként ismertem egy szegedi srácot, aki ilyen, mint te. Soha nem volt részeg. Amikor egy barátommal felmentünk bulizni, akkor ismerkedtünk meg vele egy szórakozóhelyen. A barátai figyelmeztettek, hogy biztos ide fog jönni hogy igyunk versenyt vele, de semmiképp ne tegyük. Én nem tettem, de akivel jöttem, az nem volt ilyen elővigyázatos. A piaérzéketlen srác 9 feles kommersz whisky után meg sem szédült, mikor haveromat az asztal alól kapartuk fel. Egyébként detox lett a vége neki. Ez volt 2008-ban. A piaérzéketlen srácot tavaly év elején temették...

2013. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Velem is megesik gyakran. :( F/17
2013. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

akkor buliba azthiszem maradok csak energiaitalnál :))

2013. júl. 24. 18:30
 6/6 A kérdező kommentje:
valami megtört a nyáron, és sikerült berúgni, igaz hogy 3000 Ft-ot ittam el és csak rövideket, de ezek után nem is fogok vágyni a berúgásra :D xd
2013. szept. 30. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!