Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha ezt egy este alatt iszom...

Ha ezt egy este alatt iszom meg, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Iszok ma sört, meg haver meghív egy fütyülős málnára, ettől be lehet hányni?
2013. márc. 30. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez ugye a mennyiségen múlik, azon, hogy mennyire bírod az italt, súly, nem, mennyit ettél előtte...

Amikor teljesen ártatlan, alkoholhoz nem szokott leányka voltam, akkor 2 óránként egy feles és egy sör elszopogatása laza spicces állapotot okozott, semmi mást. Ebből talán ki tudsz indulni.

2013. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ha több sört iszol de csak egy fütyit akkor lehet :)

de ha csak egy sört és egy fütyit akor nemhiszem

2013. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy este alatt ha meginnék egy sört, és egy fütyülőst, szerintem nem éreznék abszolút semmit. Kivéve ha éhgyomorra iszom, úgy nagyon sz*r. Egy sörtől, és egy feles fülyülőstől esetleg egy 50kg-os lány rúg be, aki még soha nem ivott alkoholt, és az is csak akkor, ha kb. 5 perc alatt megissza.
2013. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták, ez sok dolgon múlik. De szerintem egy sörtől és egy fütyülőstől(mármint egy feles fütyülőstől) nem fogsz hányni.
2013. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyire bírod, mennyire vagy hosszászokva a piához. Ismerek olyat, aki ennek a triplájától is csak "pityókás" lesz, valaki meg egy sörtől is behányhat..
2013. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a sör az egy sör, akkor ha nagyon tapasztalatlan vagy, akkor szerintem egy enyhe becsípés lesz belőle(60-70kg.).

Persze lehetnek extrém esetek(alkoholérzékenység, vagy abnormálisan bírod, ki tudja melyik a rosszabb?!) óvatosan, majd meglátod, hányni nagyon kicsi az esélye, hogy fogsz :)

2013. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adió válasza:
Ezt ugye nem komolyan kérdezted? Ettől a mennyiségtől egy 10 éves gyerek sem rúgna be. a fütyülős amúgy is csak pancsolt pia igyál akkor már normális 52 fokos házi kerítés szaggatót sörrel! na azzal jól jársz :)
2014. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na behánytál?
2017. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!