Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A zombie koktélból miért...

A zombie koktélból miért hagyják ki a magas alkohol tartalmú rumot?

Figyelt kérdés
Ahol eddig ittam, rumos szörpöt adtak, szinte semmi hatással, és amikor reklamáltam, hogy stroh, vagy bacardi 75%-os is kell bele, néztek rám mintha hülye lennék. A lényege ennek a koktélnak a nevében is benne van, zombi leszel, ha többet iszol. Igazából nem is tudom mit várok a kérdésemre, csak a felháborodásomat akartam megosztani, a választ is tudom, spórolnak, az még vicces is amikor egy ismert koktélt kérek, és fingja nincs a mixernek, hogy az mi, vagy nem azt teszi bele amit kéne, és úgy kell kérnem, hogy sorolom a bele valókat, olyankor kiszedném a kis csírát a pultbúl, és beállnék a helyére.
2012. júl. 17. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Long island ice tea-t ittam mindig régebben,és határozottan kikötöttem hogy mindenből a dupláját kérem bele.Így hatásos volt:)Amúgy meg spórolnak,ja.
2012. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
Meghát amúgyse kifizetődő egy olyan koktél, amiből hármat iszik a vendég, osz' máris padlónvan:) Az egyébként két különböző dolog, hogy mit tud a bartender és mit vár tőle a tulaj. Pl. még nem fogtam ki olyat, aki ne tudott volna csinálni kérésre egy igazi martinit, pedig az a magyar koktéllapok 90%-án nem is szerepel.
2012. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!