Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nektek is szokott magas lenni...

Nektek is szokott magas lenni a pulzusotok piálás után? (mikor vége a hepajnak és mondjuk aludnátok) Létezik Valami gyógyszer vagy megoldás rá ami lejjebb viszi?

Figyelt kérdés

velem gyakran előfordul és nagyon kellemetlen...

ez akár reggelig (késő délelőttig) megmarad az alvás pedig alig pihentető..:/

grammar nazi kommenteket vagy felesleges hülyeségeket mint pl "ne igyál" mellőzük. megoldást szeretnék rá nem elkerülést, köszönöm.



2012. máj. 12. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Betaloc, de csak receptre kapható.
2012. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Red Bullt is iszok, akkor nekem is magas szokott lenni a pulzusom, függetlenül attól, hogy mennyit iszok. Különben szerintem ha energiaitalt nem iszol és mégse tudsz aludni, és magas a pulzusod, akkor az azért van mert pont annyit iszol, hogy az izgatottság állapotig jutsz el, ami éppen azt okozza, hogy k*rva jó kedved van feldobott vagy, és nem lehet lelőni, én ha csak 1-2 sört iszok, vagy hogy ha rengeteget, akkor még jobban alszok, gyógyszert nem tudok ajánlani, szerintem minden koffeines cuccot hanyagoljál, és vagy keveset, vagy rohadt sokat igyál, vagy részegen fáraszd le magad ez lehet azzal is, hogy futsz, vagy bírkózol egy másik részeg haveroddal, de akár recskázhatsz is, én ha kifárasztom magam, akkor elalszok részegen is bármikor.
2012. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bensdorp válasza:
Azért nő meg a pulzusod alkoholizálás után, mert kiszáradsz, a szíved pedig így kompenzál. Igyál sok vizet az alkohol mellé/után, és nem lesz ilyen panaszod!
2012. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!