Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Az orvos mit...

Mi lehet ez? Az orvos mit tenne? Van erre gyogyszer? Vagy mi a megoldas?

Figyelt kérdés
Ugy veszem eszre hogy vizelettartasi gondjaim vannak. Csak siman pl ulok es erzem csepeg. A tisztasagi betetem folyton nedves es budos hiaba hasznalok nedves torlokendot minden pisiles utan es naponta tobbszor cserelek tisztasagi betetet is.

2011. dec. 10. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Intim torna, de előtt kivizsgálás.
2011. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kondor Judit ***** válasza:
Intim tornát kellene csinálnod,de a dokit sem ártana felkeresni,szültél már?
2011. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Életkor?

Amúgy van természetesen rá gyógyszer. De előtte el kell menni a háziorvoshoz aki ad beutalót a vérvételre ahol megvizsgálják a hormon szintet.Ha ez alacsony akkor ad rá gyógyszert.

2011. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok. Volt egy 24 hetes vetelesem.
2011. dec. 10. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos tud segíteni orvos, de ha más lehetőség, akkor erre van a Tena betét. Ami pedig a legfontosabb, hogy emiatt soha ne szégyelld magad, mert nem vagy semmivel sem kevésbé jó, mint bármelyik jó szándékú ember!
2011. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 20 éves vagyok nem szültem még nem is voltam terhes és nekem is néha mondjuk havonta egyszer egy pár csepp nekem is folyik nekem is ugyan ez van de nekem ritkán.én nem tudok vele mit csinálni, intim tornán is jártam nem és egy kalappal sem.elég gáz de ezt el kell viselnünk..
2011. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ér
2011. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kondor Judit ***** válasza:
Én akkor is azt javaslom,hogy intim torna meg doki.Az utolsónak üzizem,hogy fiatal vagy még ahhoz,hogy így feladd ki tudja milyen problémád lehet még később belőle.
2011. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!