Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az, hogy filmszakadásig...

Mi az, hogy filmszakadásig való berúgás? Mi az hogy filmszakadás meg képszakadás?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki! Nem vagyok benne járatos, nem is akarok. Puszta kíváncsiság.

2012. júl. 15. 21:47
 1/5 Phoney ***** válasza:
87%
Az a filmszakadás, mikor olyan részeg leszel, hogy utána az agyad nem (vagy alig) őriz meg emlékeket. Azért ez a neve, mert másnap onnantól kezdve nem emlékszel az estére.
2012. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit iszol hogy másnap nem emlékszel kb semmire, vagyis ez nem csak a mennyiségtől függ hanem ha kevered a piákat is járhatsz így.
2012. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi. És a képszakadás? Vagy ugyan az?
2012. júl. 15. 21:52
 4/5 anonim válasza:
Az ugyanaz :)
2012. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Főzős Laci ***** válasza:

Ne akard ezt megtapasztalni,mert másnap nehéz nap elé fogsz nézni.A lényeg:ne mindent-mindennel igyál,hanem egy félét!

Ha borral kezdtél,akkor maradj a bornál!És ne a 200 ft-osat fogyaszd,hanem a legalább 500-800 ft-osat.Jómagam a Varga pincészet borait szeretem,nézz körül a honlapjukon!

2012. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!