Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az lehetséges, hogy egyik...

Az lehetséges, hogy egyik alkalommal nagyon berúgok, és mégis mindenre emlékszem, másik alkalommal meg nem annyira, de mégis szinte minden kieseik?

Figyelt kérdés
Nagyjából fél éve egyszer nagyon berúgtam, de többnyire sör, és bor volt, 6 óra telt el, mire elmúlt a hányás, hányinger. Most pénteken megint berúgtam, a tiszta alkohol mennyisége kevesebb volt, és "csak" 3 órába telt a hányinger elmúlása, viszont az a 3 óra kiesett. 3 óra elteltével tértem magamhoz, hánytam egyet, és többet nem. A második alkalommal 30%-os garrone volt, és 70%-os abszint, hogyha sok töményet iszok az tehet a képszakadásról?

2012. ápr. 2. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem enyhe alkoholmérgezésed is volt a filmszakadásnál. Én szoktam emlékezni, vagy lehet, hamarabb hányok, mint hogy megmérgeződnék.
2012. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!