Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha először 16 hetesen lányt...

Ha először 16 hetesen lányt mondtak, utána meg 21 hetesen fiút, mind a 3 alkalommal másik orvos, akkor most elhihetem, hogy fiú?

Figyelt kérdés
A genetikain a nődoki lányt mondott, utána a saját orvosom fiút, aztán másnap mentem 4d-re, ott szintén fiút mondott a doktornő.
2010. dec. 17. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor inkább kéket vegyetek mint rózsaszint.

Minél késöbb látják és mindél jobb felbontású készüléken annál biztosabb hogy nem a köldökzsinorral keverték össze.

2010. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanígy volt.16 hetesen lányt mondtak, 18 hetesen fiút, 24 hetesen is fiút,és fiú lett:9Most már 6 hós, és igazi kis gazfickó:))
2010. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta, a fiú biztos, a lány nem. Mármint ha az ultrahang lánynak látja, az nem 100%, de ha fiúnak, az igen.
2010. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonlóan jártam,nekünk 18 hetesen azt mondta az orvos,hogy szerinte lány,de látszott rajta,hogy abszolút nem biztos benne.

20 hetes 4D-n viszont rögtön rávágta a doktornő ,hogy ez bizony fiú,nem volt szégyenlős megmutatta magát.100%-ra mondta!És mi is láttuk szépen a "bizonyitékot"!

Utána voltunk a 28 hetes,és 32 hetes ultrahangon,ott is rávágták rögtön,hogy fiú!És ez ugye másik orvos volt,s ő is 100%-ra mondta!

Szerintem elhiheted,hogy fiú,mert a kislányból "hamarabb lesz fiú",mint forditva!


33 hetes kismama

2010. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 36 hétig lényt mondtak.38 hétre megszületett a fiam.
2010. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi a hibáért.lányt mondtak
2010. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!