Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismami vagyok....

12 hetes kismami vagyok. Tegnap is és ma is éreztem az alhasam, nem kifejezett görcs volt. Hol egyik oldalon, hol a másik oldalon, de volt amikor középen. Mindkét alkalommal lefeküdtem egy órára és mintha elvágták volna. Ez utalhat valami bajra?

Figyelt kérdés
Más is érzett ilyet? Sajnos már volt egy vetélésem ezért aggódom ennyire.
2011. márc. 13. 13:04
 1/1 haramia ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, ez nem jelent semmi rosszat, szinte mindenkinél jelentkezik ilyen húzódás, izomláz jellegű fájdalom, van akinél a terhesség egésze alatt. Ha szerencsés vagy, akkor Neked, hamarabb abbamarad, vagy hozzászoksz annyira, hogy már fel sem tűnik :) Ilyenkor alakul a méh,a csípő és az ezeket körülvevő izomzat át azért, hogy minél kényelmesebb helye legyen a babának és könnyebb legyen a kihordás. Az dokidnak azért megemlítheted legközelebb és szinte biztos, hogy MagneB6-ot fog felírni rá, ami izomlazító hatással van. Szóval ne aggódj egyáltalán és jó babavárást!

2011. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!