Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen hatással jár pl. fél...

Milyen hatással jár pl. fél liter sör elfogyasztása?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, eddig keményen ellent álltam az alkoholnak, bármennyire is csábítottak egyesek. Elvből nem iszom, ezért nem tudom, hogy milyen hatása van az alkoholnak.

Leírná valaki?


Előre is köszönöm!


F/16


2009. júl. 3. 01:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem fogok inni. Ha haverokkal elmegyek bulizni, nekem nem kell ahhoz pia, cigi vagy akár drog, hogy jól érezzem magam. :)
2009. júl. 6. 01:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Fél litertől kizárt, hogy érezhető változást tapasztalsz a viselkedésedben, pedig nem ártana... 16 évesen elvből utálni az alkoholt...
2009. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
hát mikor így nyáron nagy melegben lecsúszik 1 liter akkor egy kicsit megszédülhet az ember,nálam ez ha tart fél óráig.
2009. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

fél liter sör nem sok.:)

alkohol hatásai nálam: kis szédülés, nehéz mozgáskoordináció(aztse tom hova lépek:D), később pedig elálmosodás.

2009. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!