Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részegen miért tűnik minden...

Részegen miért tűnik minden olyan jó ötletnek?

Figyelt kérdés

Amikor részeg vagyok, akkor minden olyan jó ötletnek tűnik. Amit józanon meg se mernék próbálni, azt részegen simán.

Miért tűnik akkor minden olyan könnyűnek, egyszerűnek, kicsit sem veszélyesnek?


2011. okt. 8. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Ja, mindenkinél elszáll az önkontroll. Mondjuk az én legnagyobb tettem egy kicsit becsípve az volt, hogy megböktem egy fiút fb-n, és másnap meg totál zavarban voltam miatta... XD XD
2011. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert részeg vagy, elveszíted az önkontrollt. Ezért van tényleg annyi kocsmabunyó, meg utcai balhé. Egyik sem jó mulatság, jobban belegondolva. mármint másnap:D
2011. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszed hogy halhatatlan vagy és halálosztó és bölcs és jóképű és láthatatlan is így énekelhetsz nyugodtan hajnali háromkor az utcán vagy beleborulhatsz a saját.. akármidbe:D

Persze az hogy egyszerre érezd magad láthatatlannak és szívtiprónak nem tűnik olyankor paradoxnak :D

Én is sok hülyeséget csinálok részegen, mert 'olyan fasza lenne ha én most..' és akkor jönnek az ökörségek :D:D

Én olyankor kb a világomról nem tudok. Volt olyan hogy úgy mentem iskolában merthogy 'jajj biztos nem vagyok beb*szva azt a keveset meg meg se érzik rajtam' Aztán beestem az árokba. ://

2011. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én részegen nem csinálok hülyeségeket, mert akkor már alig bírok járni, viszont kb. 2 hónapja félrészegen éjfél körül mentem végig az utcán max hangerővel hallgattam zenét a telefonomon, és közbe teli torokból üvöltöttem is azt a zenét amit éppen hallgattam.
2011. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az agyad eltonmpul, és kissé másképp viszonyulsz a dolgokhoz. Velem is megesett már párszor, hogy utólag kimoderáltattam részegen firkált hozzászólásaimat fórumról.
2011. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy fajta tudatmódosító az alkohol is.
2011. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés... Én nem csinálok semmi hülyeséget, amíg haza nem érek ivászat után, de aztán kezdek el emailt írni, vagy üzenetet valamilyen oldalon. (Legutóbb 5 feles abszint és 3 feles fütyülős után hazaérve írtam meg egy 38 éves tanárnőnek, hogy mennyire odavagyok érte, és igazán beszélhetnénk...)

19/L

2011. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!