Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon részegen én is kötözköd...

Nagyon részegen én is kötözködő ordibálós lennék?

Figyelt kérdés

Eddig még nem mertem oly annyira inni, hogy eléárjem azt a szintet amikor mások már elesnek menés közben, mindenkinek oda szólnak, mindent kimondanak és nagy baromságokat csinálnak.

Csak annyit ittam, hogy mindent viccesnek találtam, de a legkisebb poénon is fél óráig nevettem.

Amúgy elég vissza fogott vagyok, én inkább csöndben maradok, meg nem vagyok a társaság középpontja,m meg nem török össze semmit, ami nem az enyém.

Ha most részegre innám magam, akkor popnt fordított dolgokat csinálnék?

Hangoskodnék, belekötnék mindenkibe, rongálnék, meg hasonlók?

Vagy ezt csak részegen tudhatom meg?


2011. szept. 18. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak részegen tudhatod meg. Lehet, hogy simán eladludnál.

Lehet,hogyy zokogva borulnál mindenki nyakába,hogy mennyire szereted őket.

Vagy veszekednél...

2011. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkire máshogy hat az alkohol. Valaki sír, valaki kötöszködik és agresszív lesz tőle, valaki mosolygós. Az alaptermészetet erősíti fel, mert a gátlásaid oldódnak tőle.
2011. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
alapból én nem vagyok agresszív, ha kicsit iszok mindenen röhögök, ha kicsit többet akkor kedvem van üvölteni, és széttörni valamit, ha mégtöbbet akkor iszonyúan szédülök, hányingerem van és alig érzek fájdalmat, de ebben az állapotban már nem vagyok agresszív, ennél többet pedig még soha nem ittam.
2011. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!