Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részegen nem mindenki lesz...

Részegen nem mindenki lesz bunkó agresszív huligán?

Figyelt kérdés

Mert én azt hittem minden részeg kötözködős, agresszív huligán paraszt lesz.

De, amikor én voltam részeg, inkább kedvesebb voltam, nem pedig bunkó.

Akkor mégsem lesz az ember az alkoholtól verekedős állat?


2011. szept. 25. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Apukám józanul kicsit kimért, távolságtartó. Na mikor 10 évente 1 x részeg nagyon vidám, nevetős, kedves.
2011. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mulatságosak a részeg emberek:D Főleg a jó apám kötözködik s káromkodik szidja a rendszert.. nagyon vicces szerintem:) Viszont gondolom mennyiségfüggő a dolog. Először csak jó lesz a kedved...
2011. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igaz, hogy az alkohol nem visz be új tulajdonságokat, csak felerősíti a meglévőket.

Ennek megfelelően nem lesz tőle mindenki agresszív.

2011. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az lesz tőle agresszív, akinek olyan az alaptermészete. Én például alapvetően nagyon csendes és visszahúzódó vagyok, de ez általában nem látszik, mert megtanultam kezelni, hogy közösségi ember legyek.

De részegen ez jön elő belőlem, általában ott is hagyom a társaságot és elmegyek sétálni egyet, kiszellőztetni a fejem.

2011. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
NEM ,embere válogatja ,csak az az igazság ,hogy az alkohol mindenkinek elő hozza az igazi énjét!
2011. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Evele123 válasza:
Én meg ormótlan hangon énekelek olyankor és mindenkihez odamegyek, hogy megöleljem, néha még puszit is kapnak utána meg tök ciki az egész... 26/F
2011. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én barátkozós, sokatbeszélős vagyok ilyenkor. Egyik rokonom meg "zombi". Csendben ül, az asztalnál, a kezét a tenyerébe támasztva, félig alszik, ha éppen nem bagózik.

De olyan is van, hogy kevés piánál kötekedős, közepesnél poénkodós, barátságos, soknál meg megy aludni. (vendégségben is)

2011. szept. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Van olyan ismerősünk, aki józanul normális, ittasan meg beszél neked több órán keresztül lehetetlen megszabadulni tőle.
2011. szept. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én párom, ha valami folytán többet iszik a kelleténél, akkor mindenkit szeret és nagyon érzelgős. Apum meg hát nála pont olyankor jön elő a valódi éne, amit józanul látunk az nem ő csak visszafogja magát.
2011. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szomszédunk, ha iszik és felönt a garatra, csak mosolyog, és olyan jámbor, mint egy bárány. Nem annyira a felesége...!
2011. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!