Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mindenki agresszív paraszt...

Mindenki agresszív paraszt lesz, ha iszik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de eddig az összes ismerősöm,rokonom ha iszik egy bunkó agresszív nagyszájú paraszt lett.

Amúgy kedvesek, rendesek, jó fejek, viccelni lehet velük, de ha betintáznak bunkó paraszt lesz mindegyik, és beszólnak, meg szemétkednek, röhögnek össze-vissza.

Mindenki ilyen lesz ha elszáll az agya?


2011. júl. 29. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én nem.
2011. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az alkohol kihozza az emberből a valódi jellemét, amit normál esetben tudatosan vagy nem tudatosan háttérbe szorít. Ezek szerint - bocsi - az ismerőseid alapvetően bunkó parasztok, csak általában jól titkolják.
2011. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Veky ***** válasza:
Én sem. :)
2011. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem:)
2011. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én beülök egy csendes sarokba és elmélkedek az élet dolgairól. :D
2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 AtyeszLL ***** válasza:

Ugyanojan vagyok, mint jzanon, csak kicsit hangosabb, és

szerintem sokkal jobban tudnék rallyzni.

2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 AtyeszLL ***** válasza:
És az ly-t is helyesen tudom használni!
2011. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Nem. Az alkohol kihozza az emberből a valódi jellemét, amit normál esetben tudatosan vagy nem tudatosan háttérbe szorít. Ezek szerint - bocsi - az ismerőseid alapvetően bunkó parasztok, csak általában jól titkolják.

"

Ez igaz?


Akkor amikor egyszer részegek voltak, és mentem, és megbotlottam, és kiömlött a narancslevem, azért röhögtek ki, mert igazából is kiröhögnének, csak nem teszik, mert akkor tudnak nem röhögni?

És azon röhögtek 10 percig, hogy megbotlottam, és eljátszották, vagy 6x hogy történt az eset.

ilyen parasztok lennének amúgy, csak nem mutatják?

2011. júl. 29. 16:30
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Van aki nem is mindig ugyanolyan, ha részeg. Meg azt is kamuzzák, hogy a részeg ember igazat mond. Na, ha én beiszok akkor is úgy hazudok mint a vízfolyás. Ráadásul akkor nem is idegeskedek miatta.
2011. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Amit írsz,az szerintem tök vicces lehetett,miért nem nevettél egy jót te is?:)

Ha mondjuk van rajtad felesleg,és le dagadt disznóznak,azt megértem,de ezen én is nevettem volna,ha a helyedben lennék.

2011. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!