Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mindenki agresszív paraszt...

Mindenki agresszív paraszt lesz, ha iszik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de eddig az összes ismerősöm,rokonom ha iszik egy bunkó agresszív nagyszájú paraszt lett.

Amúgy kedvesek, rendesek, jó fejek, viccelni lehet velük, de ha betintáznak bunkó paraszt lesz mindegyik, és beszólnak, meg szemétkednek, röhögnek össze-vissza.

Mindenki ilyen lesz ha elszáll az agya?


2011. júl. 29. 16:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az én megfigyelésem is az, hogy az alkohol felerősíti a meglévő tulajdonságokat.

Pl. nem egy csaj viselkedik úgy bepiálva, mint egy tüzelő szuka, meg a pasik is másznak mindenre, ami pislog és lyuk van rajta.

Több ismerőst, havert és párom is láttam már piásan, sőt én is emlékszem rá, milyen voltam betintázva, és tényleg.

2011. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre magamon, hogy főleg attól függ, hogy milyen vagyok részegen, hogy mit iszok. Ált. csak sört szoktam inni, akkor részegen is olyan vagyok, mint józanul, csak többet beszélek. A pezsgőtől viszont teljesen felpörgök. De mindegyik ital mást hoz ki belőlem.

Ha keverem a dolgokat, akkor meg lemegyek gusztustalanba. Úgyhogy nem szoktam keverni a dolgokat, mert másnap én szégyellem magam.

2011. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem! Csak őszinte, mivel a szesz oldja a gátlásokat. Részegen mindenki magát adja.
2011. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A gátlásokat oldja, és az ítélőképességet jelentősen rombolja mindenkinél, de innentől kezdve egyéni, kiből mit hozhat elő. Hallottam pokróc természetű emberről, aki igazi angyallá válik, amikor berúg. Van, aki agresszív lesz, van, aki befordul és van, aki szociálisabb lesz. Még ugyanarra a személyre se feltétlenül hat mindig ugyanúgy a részegség.
2011. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 bromkrezol válasza:
Csak azok az agresszív állatok lesznek agresszívek, ha isznak, akik egyébként gyáva agresszív állatok, és így tudják mivel magyarázni, hogy micsoda barmok...
2011. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, aki belassul, és zombi lesz. Van olyan aki kevésnél idegen nyelven beszél (alapszinten beszéli józanul is, na de nem magyarok között használja), közepesnél ideges lesz és kötekedik, soknál meg elalszik.


Én meg kis- és közepes mennyiségnél sokat beszélek tőle, soktól meg belassulok, és csöndben ülök. Erős vágyam támad udvarolni, néha beszólogatni, de leállítom magamat, mielőtt ezt elkezdeném.

2011. júl. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Ha csak 1 félét iszok és berúgok mint a szamár irtó jó fej vagyok aranyos és kedves azonban ha keverem akkor taj paraszt vagyok bunkó kötekedő ezért nem keverem!
2011. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
igen.minden ember aki részeg,fölveszi az asszonyverő trikót,és teszi a dolgát..
2011. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy vagy az ember alaptermészetét hozza elő, vagy az éppen aktuális hangulatodat erősíti fel. Tehát ha szomorú vagy, depresszióba zuhansz, ha jó a kedved, akkor virágos lesz, ha kötekednél, akkor paraszt leszel.. :) de nem tudom melyik érvényesül jobban. :)
2011. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem,mindenkinél más hatása van, de egy biztos: egy bizonyos mennyiség után mindenképp mások számára negatív jelenség lesz az illető
2011. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!