Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért jó berúgni (hányni és...

Miért jó berúgni (hányni és nem tudni mi történik)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 10:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Passz. Még sosem rugtam be, tudom, hol a saját határom. És az önbecsülésem sem akarom leveszíteni.
2011. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
azaz el.
2011. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
ma is befogok b*szni mint az almásmák!!!
2011. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Azért nagyon nem mindegy. Inni, berúgni jó. Hányni és nem emlékezni viszont nagyon rossz. A másik nem fogod elfelejteni a bajaidat, mert ha szar kedved van akkor a piától még szarabb lesz. Én azt mondom, csak akkor szabad inni ha az embernek jó kedve van, barátokkal van bulizik, boldog. Amúgy azért jó mértékkel inni, mert feloldódik az ember, ellazul, hangulat javító, kedvesebb, beszédesebb, őszinte. Például én józanul, nem is nagyon merek táncolni. De persze itt megint csak nem azt írom, hogy vedeljünk, mert utána nem tán táncolni de állni se tudunk.
2011. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
pont azér hogy ne emlékezz mi történt
2011. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hányásig inni nem túl jó, bánatból inni még nagyobb hülyeség, de néha jó dolog megnyomni a reset gombot.
2011. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!