Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit szerettek a sörben?

Mit szerettek a sörben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mind fiatalabb koromban, mind azóta, egyszerűen nem érzem, hogy jó íze lenne a sörnek. Szerintem büdös, böfögtet, ha azt akarom, hogy becsípjek ahhoz túl gyenge, s az ízét sem nevezném erősségnek, ráadásul a sör és a pisi közt a különbség mindössze 5 perc.


Mégis mi a jó benne, hogy annyian imádják?

Kérdezhetném ugyanezt a kérdést a Tankcsapdáról is. azt is sokan imádják, holott rossz énekhang, béna szövegek (AKKOR IS HA KEDVENC ÉNEKES MEG ZENEKAR MEG SZÖVEGÍRÓ), hó't egysíkú zenével, amit bármely kezdő 3akkordos punkzenekar utánozni tud, de az egy másik kategóriába való kérdés volna.


2011. márc. 19. 08:25
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Sokszínű!!! Ez a nagyszerű benne.

Színe, mint a méz.

Íze, mint a tonik.

Állaga, mint a víz.

Ránézni öröm.

Inni belőle élvezet, de csak, ha nem vezetsz.

Ennyi!

Mert finom. Szerintem!


Egyébként ízlés dolga.

2011. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%
Tankcsapdának szarok a szövegei? 'nyád az szar, irodalom órákon lehetne őket tanítani ;)!
2011. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Valóban irodalmi értékei vannak.... kib.szottul!!!!! SZÓ SZERINT! A Tankcsapda SEHOL nem lenne, ha a kezdeti időkben szíveskedett volna mellőzni a trágárságot......


Amit itodalom órákon tanítani lehetne, azokat a szövegeket Paksi Endre írja, de amúgy kedves utolsó, ez a kérdés itt a sörről szólt, s nem a zeenekarokról, válaszod így OFFnak minősül.

2011. ápr. 8. 07:50
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen off, de akkor is 'nyád ^^

A trágár beszéd alapból jött a punkhoz, ugyanis ők kezdetben punk együttes voltak, ha a trágársággal önmagában jött volna a siker, akkor nem ilyen zene lenne népszerű most mint amilyen. Ne legyél álszent, te is káromkodsz.


Ha te a válaszom kritizálod akkor én meg a kérdésedet: most hogy bizonyítsuk be, hogy nekünk ízlik a sör?

2011. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem te nem kérdeztél, hanem provokáltál a kérdéseddel.

1. Finom a sör, de neked nem ízlik és fikkantod azokat akiknek igen.

2. Ízlés dolga a Tankcsapda, neked nem tetszik, fikkantod azokat akinek igen.

3. Cigizel? Fogadjunk nem, és fikkantod, akik igen.


Tanuld meg elfogadni az emberek egyéni ízlését. Én pl. a rövideket, meg a koktél, meg ilyen "lakk" italokat nem bírom, de nem fikkantom azt akinek ez jön be. Te nem kíváncsi és érdeklődő voltál, hanem bunkó.


A sör kesernyés ízű, de jó.

A Tankcsapdának pedig vannak jó dalai. Mivel te nem vagy rajongó, ezért csak azokat a számokat ismered, melyek "divatosak". Fingod sincs a többiről, csak okoskodsz össze-vissza.

2011. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!