Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Bontatlan Guinness sörben...

Bontatlan Guinness sörben csörög valami! Mi lehet benne?

Figyelt kérdés
Vettem egy Guinness sört az Auchanban és mikor hazahoztam észrevettem, hogy ahogy elfordítom az üveget valami csörög benne. Kérdésem lenne, hogy valaki találkozott-e már hasonlóval? Esetleg más gyártó termékénél? Vagy ez különleges eset? Aki ismeri a sört az tudja, hogy kb. 450 ft egy üveg Guinness (0.33l), szóval rossz lenne ha kinyitnám és mondjuk üvegszilánk, kövült ürülék, aszalódott ujj vagy csapágygolyó lenne benne! Ötletek, vélemények, tapasztalatok?
2010. nov. 16. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Én egyszer találtam sörben egy darab láncot. Öntsd ki pohárba, és kiderül, mi az :D Vedd fel videóra, és ha valami veszélyes, elküldöd nekik, és bepereled őket :D:D

Nézd meg mindenképp, hátha valami jó. :D

2010. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Aztán várjuk ide, hogy mi volt!
2010. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Pont tegnap ittam :)

A sörösüvegben van egy műanyag kúp, ami megakadályozza, hogy nagyon felhabozzon és kifusson, amikor felbontod.

Ne aggódj, semmi baj, sőt ez egy nagy ötlet, és egy ilyen drága sörtől abszolút elvárható, hogy adnak az ilyesmire.

2010. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nyertél egy kocsit :DDDD
2010. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A müanyag kúp szerintem úszna és nem a gravitációnak engedve mindig az üveg alján lenne bárhogy is forgatom. Sztem, felveszem videóra, már nem a pereskedés végett, de ha mondjuk egy megkövült emberi testrész vagy valami "földönkívüli tárgy" van benne az vagy valami. Kiváncsi vagyok már nagyon! Gyémánt, arany, drágakő, ékszer jó lenne benne, de akár kocsi is jöhet, bár mivel ír sör ezért gondolom jobbkormányost adnának! :D
2010. nov. 16. 22:22
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha leszűröm veszít az élvezeti értékéből a sör? Szénsav kimegy? Ha esetleg üveg, akkor nem szívesen innék üvegszilánkot. :S
2010. nov. 16. 22:25
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Na, öreg, bontsd már ki! :P
2010. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem iszom alkoholt, ezért ha kibontom nem lenne ki megigya! A sört fogadáson nyertem! :D Ha van vállalkozó a 22. kerületből, akkor lehet, h megnézhetjük, h mi van benne. Lefolyóba mégse öntöm a Guinness-t! :)
2010. nov. 16. 23:57
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

ha nem értesz hozzá, legalább lenne eszed utánanézni.

[link]


nem emberi maradványok, megnyugodhatsz.

2010. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Zsindex fórum pfffff....
2010. nov. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!