Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Bontatlan Guinness sörben...

Bontatlan Guinness sörben csörög valami! Mi lehet benne?

Figyelt kérdés
Vettem egy Guinness sört az Auchanban és mikor hazahoztam észrevettem, hogy ahogy elfordítom az üveget valami csörög benne. Kérdésem lenne, hogy valaki találkozott-e már hasonlóval? Esetleg más gyártó termékénél? Vagy ez különleges eset? Aki ismeri a sört az tudja, hogy kb. 450 ft egy üveg Guinness (0.33l), szóval rossz lenne ha kinyitnám és mondjuk üvegszilánk, kövült ürülék, aszalódott ujj vagy csapágygolyó lenne benne! Ötletek, vélemények, tapasztalatok?
2010. nov. 16. 21:54
1 2
 11/17 Phoney ***** válasza:
66%

Nyugodjármeg:D Minden giniszes üvegben van ilyen. Menj be a boltba, forgasd meg a többit is, és láss csodát. Mindegyik ugyanúgy fog zörögni. Biztos a világ egyik leghíresebb sörében "felejtenek" üvegenként egy db szemetet.


Ittam már pár giniszt életemben, nyugodtan elhiheted.

2010. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
A 22:00-ás és az utolsó jól mondja, nem kell aggódni az egy ilyen műanyag habzásgátló, mindegyik Guiness-ben van, nem is fog kifolyni a sörrel együtt ha megpróbálod kiönteni, az megszorul az üveg szájánál.
2010. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Eddig egyik tipp sem nagyon jött be. Ez nem habzásgátló (mivel öntéskor az üveg eldől, így a golyó is felúszik), hanem pont a habzást - pontosabban a tartós és friss habzást - segíti elő. A golyóban - ha jól tudom - nitrogénnel dúsított CO2 van, amely a felbontáskor szabadul fel és általa elvileg frissen csapolt sör jellege lesz.
2010. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nem iszol alkoholt? akkor miért félsz az üvegszilánktól...??
2010. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hát ne nagyon éld bele maghad a nyereménybe, se a drágakőbe :) Tényleg csak egy pingponglabda szerű golyó az.
2010. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"Aki ismeri a sört az tudja, hogy kb. 450 ft egy üveg Guinness (0.33l)"

Látom, Te viszont most fogsz életedben először Guinness-t... Amúgy az a golyó minden 100.000. sörben van benne. Gratulálok, NYERTÉL!!!

2010. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem minden GUINNESS-ben van.

Most kaptunk németből 0.33-as üveges kiszerelést, 6-os pakkban. Ezekben pedig nincs semmi.

Fel is tűnt hogy nem olyan jó!

Extra Stout néven fut.

2015. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!