Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit szerettek a sörben?

Mit szerettek a sörben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mind fiatalabb koromban, mind azóta, egyszerűen nem érzem, hogy jó íze lenne a sörnek. Szerintem büdös, böfögtet, ha azt akarom, hogy becsípjek ahhoz túl gyenge, s az ízét sem nevezném erősségnek, ráadásul a sör és a pisi közt a különbség mindössze 5 perc.


Mégis mi a jó benne, hogy annyian imádják?

Kérdezhetném ugyanezt a kérdést a Tankcsapdáról is. azt is sokan imádják, holott rossz énekhang, béna szövegek (AKKOR IS HA KEDVENC ÉNEKES MEG ZENEKAR MEG SZÖVEGÍRÓ), hó't egysíkú zenével, amit bármely kezdő 3akkordos punkzenekar utánozni tud, de az egy másik kategóriába való kérdés volna.


2011. márc. 19. 08:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Még nem de jó lenne valami üzleti terv.A többiekkel majd egy-két sör mellett megdumáljuk:)
2011. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
70%
Az ízét,illatát egyszerűen mindent ami a sörrel jár.
2011. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

Mindent szeretek a sörben. Az ízét, az illatát stb. De az sem mindegy, hogy milyen fajta. Pl. egy búzasör meg egy láger sör között ég és föld a különbség, de még az egyes fajtákon belül is. Annyira sok fajta van, hogy szinte mindenki megtalálhatja azt, ami az ízvilágának megfelel (csak egy átlag bolti kínálatból nem feltétlenül megoldható). Na meg nálunk kevés az igazán minőségi sör a boltokban, egy belga szörnyülködve kóstolná végig az itteni kínálatot. Pl. kukoricadara eleve nem lehetne sörben, itt meg egy csomóban van (más kérdés, hogy nekem azok közül is bejön jó pár).Egyébként meg nem azért iszom, hogy részeg legyek tőle. De mondjuk ittam már 18%-os (tudom, hogy ott a magasabb % a cukrot mutatja) szlovák sört, attól könnyen be lehet rúgni. És vannak ettől erősebbek is.


A Tankcsapdát én se szeretem (bár elismerem, van 1-2 jobb számuk még az első pár albumukról). De ez is olyan, hogy kinek mi.

2011. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy eddig rossz sörökkel próbálkoztál. Remélem nem fognak megkövezni, de a sör nem a Borsodinál vagy valamely Ászoknál kezdődik (persze vannak esetek, amikor az is jól esik). A Pilsner Urquell keserűsége, a Hoegaarden frissítő citrusossága, a barna Staropramen fanyar íze - azt ihatok, amelyikhez kedvemvan. Tehát részben ez a válasz, hogy rengeteg féle jó sör létezik, csak meg kell találni, neked melyek jönnek be...
2011. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
49%

A sör a legjobb ital a világon!

Sört ihassak amíg élek!

2011. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
Egy jó hideg sörhöz semmi sem fogható, a nyári dögmelegben, de persze télen sem rossz ital, ha meg nem szereted hát ne idd!
2011. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
ha jó melegben dolgoztál már kint a szabadban akkor nagyon jól esik, bár én úgy vagyok vele hogy akkor bármilyen hideg jó
2011. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megihatom:)
2011. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A nyári dögmelegben semmilyen alkoholos ital nem javasolt....... Lepődjetek meg: a sör sem!
2011. márc. 23. 09:07
 20/25 anonim ***** válasza:
chh.
2011. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!