Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit szerettek a sörben?

Mit szerettek a sörben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mind fiatalabb koromban, mind azóta, egyszerűen nem érzem, hogy jó íze lenne a sörnek. Szerintem büdös, böfögtet, ha azt akarom, hogy becsípjek ahhoz túl gyenge, s az ízét sem nevezném erősségnek, ráadásul a sör és a pisi közt a különbség mindössze 5 perc.


Mégis mi a jó benne, hogy annyian imádják?

Kérdezhetném ugyanezt a kérdést a Tankcsapdáról is. azt is sokan imádják, holott rossz énekhang, béna szövegek (AKKOR IS HA KEDVENC ÉNEKES MEG ZENEKAR MEG SZÖVEGÍRÓ), hó't egysíkú zenével, amit bármely kezdő 3akkordos punkzenekar utánozni tud, de az egy másik kategóriába való kérdés volna.


2011. márc. 19. 08:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
miéé pont ezt a párosítást támadtad meg?
2011. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Mindkettőben mindent, beleértve amiket írtál!!
2011. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A sörben az enyhén kesernyés, másikban az enyhén kesernyés-édeskés ízt szeretem. Az igazi sör felüdít és koronát tesz a finom ebédre.
2011. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A Tankcsapdát én sem kedvelem,de hát kinek mi a stílusa.A sört meg annál inkább.Tegnap is megittam kb.8-at és egyszerűen mindegyik üveggel élveztem és jól éreztem magam.

Nem azért iszok sört,hogy berúgjak.Ha úgy van,egy-két haverommal lemegyünk a kocsmába és sörözünk,meg be nem áll a szánk és dumálunk.A sör ad egy kis pluszt .A sör íze egyedi,semmihez se fogható,persze fajtánként változó.

Ősszel,télen,tavasszal,nyáron üdít frissít.


A sörnek nagyon sok pozitív hatása van, amelyet tudományos eredmények bizonyítanak. Nélkülözhetetlen vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz, amelyek az alkohollal együtt a szervezet enzim aktivitását, az anyagcsere folyamatok jótékony gyorsítását eredményezik. Nátriumban szegény, nem tartalmaz zsírokat és 92 % felett vízből áll.


* Jelentős antioxidáns tartalmú,

* Vízhajtó és vesekő-képződést megelőző,

* Az ártalmas LDL koleszterin szintjét csökkenti, a jó HDL koleszterint növeli,

* Nyugtató, altató hatású, feszültségoldó.

* Magas vitamintartalmú (B1, B2, B3, B6, B9, H),

* Jelentős mennyiségű ásványi anyagot (Cu, Fe, Zn, Mg) tartalmaz,

* Vírusfertőzések elleni védelem,

* Stimulálja az immunrendszert (xanthohumoltartalma miatt),

* Magas tápértékű, normál fogyasztása nem hizlal.


Két európai országban már receptre kapható a sör, aki Lengyelországban és Csehországban vesekő betegségben szenved, sörét a társadalombiztosítás fizeti.[2]


Üdv.:Egy sörbarát

2011. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Csókolódni szeretsz? Miért? Tudod, hogy partnered száján át hány?
2011. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
09:20-, ezzel most a mennybe mész!:))
2011. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
:) Ha mennybe nem is,de sört inni tuti.
2011. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ennek hol néztél utána, de mindenesetre én, személyszerint igazat adok neked. Én is szeretem a sört.
2011. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az égegyadtavilágon mindent:)



09:20-trikófeliratban még nem gondolkoztál??

2011. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Wikipedia
2011. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!