Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Berúgni mennyire valóságszerű...

Berúgni mennyire valóságszerű érzés?

Figyelt kérdés

aug. 23. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Valóságszerű csak kábult vagy
Inkább olyan elvarázsoltabb álomszerűbb érzés. Egyálltalán nem valóságszerű
14 szavazat
 1/7 anonim válasza:
90%
Ebbe a két kategóriaba nem tudnám beletomoriteni, nekem mikor iszok rendesen minden olyan lassú és elmosódott 😄
aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Régen rúgtam be utoljára, évekkel ezelőtt, de nekem csak a szörnyű másnaposságok élnek élénken az emlékezetemben :D
aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az alkohol az egyik legjobb szorongásoldó sajnos
aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán értem a kérdést, én teljesen valóságszerűen be szoktam rúgni.
aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
85%
Az alkohol tudatmódosító szer. Akkor szerinted "Berúgni mennyire valóságszerű érzés?"
aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
100%
Elég nagyban függ a tapasztalattól és a hozzáállástól. Az első alkalom valószínűleg elég szürreális lesz (feltéve, hogy semmilyen tudatmódosítót nem próbáltál előtte), de aki már nem engedi el magát olyan nagyon az alkohol hatása alatt, annak azért nem álomszerű állapot, feltéve persze, hogy még stabilan áll a lábán.
aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam attól függ, milyen a hangulatom. Ha rosszkedvűen iszom, akkor kavarognak bennem az érzelmek, az érzelmi skála szinte minden részén végigmegyek - sírástól a nevetésig.

Ha jókedvűen állok neki inni, akkor egy gátlástalan érzés fog el, pörgök és nevetek egyfolytában. Jobban elrugaszkodom a valóságtól, nem gondolok semmi rosszra. Olyankor azt kívánom, soha ne érjen ez véget.

aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!