Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Unicum barista likőrt cukorbet...

Unicum barista likőrt cukorbeteg ihat alkalmanként 1-2 kupicával?

Figyelt kérdés

#cukorbeteg #Unicum barista
aug. 15. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg nem.
aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de úgyis fogsz, mert inni akarsz.
aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Az unicum az egyik legrosszabb ha cukros vagy.
aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mojjo ***** válasza:
56%

Mi az a "cukorbeteg"? Egyes vagy kettes típus? Gyógyszeres vagy inzulinos? Konzervatív inzulinterápiás (humán inzulinnal), vagy intenzív (analóg inzulinnal)?

Cukorbeteg vagy és annyit írsz, hogy cukorbetegnek?

aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Mindent lehet. Én cukorbetegként simán ittam. Jól kezelt inzulinos vagyok, így könnyen látom (szenzorral) ha baj van, és könnyen kezelem. De nem rémlik, hogy extrán baj lett volna vele.

Persze kettes típusnál más, de szerintem ha alkalmanként egyet megiszol (mondjuk havi 1), semmi bajod nem lesz tőle. A cukorbetegség sem akkor baj, ha ritkán van egy kisebb kilengés, hanem az a rossz, ha tartósan rosszak a cukrok.

aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Phoney ***** válasza:
84%
17,5% cukor és 34,5% alkohol van benne, innentől neked kéne tudni, vagy legalábbis nem ebbe a kategóriába tartozik a kérdés.
aug. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát apósom isten nyugosztalja cukros volt,szúrta magát.

Családi ünnepségeken ivott egy kupica pálinkát és egy deci bort.

89 évesen halt meg.

Szerintem ennyivel nagyon ritkán nincs gond.

aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a szénhidráttartalmát számold bele a napi bevitt mennyiségbe. És mivel gyorsan felszívódó cukrot tartalmaz, így ajánlott mellé valami lassítót fogyasztani, mint pl. hús, tojás. És javasolt a vízfogyasztás növelése utána 1-2 óráig.
aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
aug. 18. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!