Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor ittatok először sört?

Mikor ittatok először sört?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ti hány évesek voltatok amikor először ittatok sört, nem arra gondolok hogy vkiét meg kóstoltad, hanem arra, hogy mikor ittatok meg először egy doboz sört. És mi volt rá tested reakciója?

aug. 11. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

18 voltam, gólyatáborban 2x 3 dl-t.


Nos, k.vára kiütött :D, de nem gáz. Azóta 1-2 pohár sör simán lemegy, de előtte-közben eszem is.

aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Pontosan nem tudom. Középiskolás koromban. A reakcióra sem emlékszek
aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit későn kezdtem. 16 évesen egy sítáborban ittam először, de nem egyet hanem kettő-hármat. Szédültem tőle meg olyan jó volt a hangulatom. Éhes lettem. Még a kutya tányérjából is ittam annyira kikészített.
aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már kisgyerekként is nagyon szerettem. Persze akkor még csak alkoholmenteset, mindig azt kértem üdítő helyett. Rendesbe is azért bele-bele kóstoltam. Egy egész doboznyit vagy üvegnyit kb 13-14 évesen ihattam az alkoholos változatból. Egyébként meg nagyobb mennyiséget nagyon nem is ittam 16 éves korom előtt. Mai napig kedvenc ital. Változatos, bármikor elérhető. Nyilván mértékkel és a minőségre törekedve.
aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 a2b4ge90 válasza:
2004ben 13 voltam
aug. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!