Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor ittatok először sört?

Mikor ittatok először sört?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ti hány évesek voltatok amikor először ittatok sört, nem arra gondolok hogy vkiét meg kóstoltad, hanem arra, hogy mikor ittatok meg először egy doboz sört. És mi volt rá tested reakciója?

aug. 11. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
13 éves voltam. Álmos lettem tőle, lazább, beszédesebb 1-2 órán át.
aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Pisáltam tőle.
aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1989- Ben 14 voltam mikor kivittek sátorlapot hajtogatni a helyi katasztrófásokhoz.

A tag még hozott két üveg kőbányait nekünk.

Nem ízlett egyeltalán.

aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Justinianus ***** válasza:
44%

Még soha, és soha nem is fogok.

Volt az a belekóstolás tizenpár éves koromban, és akkor döntöttem el. :)

aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
9
aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12 vagy 13 éves voltam. Egy üveg sört ittam meg nem emlékszek márkára, de ha jól emlékszem fél literes volt. Megszédültem egy picit tőle és elálmosodtam meg levert a víz mert hűtött volt és az valamikor május-június környéke volt.
aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
18 voltam, és spicces lettem.
aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Anyuéba beleittam 10 éves koromban.

Ízlett, utána anyu (nagy ritkán ivott sört), mindig adott 2 ujjnyit a poharamba. Ezt még egyáltalán nem éreztem meg.

aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem belekóstolósan talán középsulis koromban. Akkor még vehettél 18 alatt a boltban piát. A reakcióm meg az volt, hogy de qrva jó. Azóta már egy olimpiai úszómedencét fel lehetne vele tölteni amennyit megittam. Nem vagyok rá büszke, de nem is szégyellem. Szeretem, na. :-)
aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
49%
Rendes sört soha, mert utálom az ízét. Ovis koromban kóstoltam amúgy, meg utána gimis koromban is de ugyanolyan rossznak érzem, szerintem a komlóval nincsenek jóban az ízlelőbimbóim. Csak az ízesített lónyálakat tudom meginni, bár szerintem pont azért, mert az nem nevezhető sörnek.
aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!