Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A pálinkának pálinka íze van?

A pálinkának pálinka íze van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Igen, végül is pálinka íze van.. whiskey íze nem lehet. Viszont minden pálinkának más íze van. Barack-barack, körte-körte, stb.. között is sok különbség lehet. Ha jó pálinkát akarsz inni ajánlom a Rézangyalt, Zsindelyest, Bolyhost. De semmiképp ne a házi cefrét...
2010. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BeerHunter ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Ittam én már olyan házi pálinkát, hogy bizony az általad felsoroltak bőven elbújhatnak mögötte.

2010. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves BeerHunter,


kivétel erősíti a szabályt. Kedves egészségedre. De azért a háziak többsége még mindig átlagon aluli...

2010. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
még hogy a házi pálinka nem jó... annyiféle igazán jó házi pálinkát ittam már h ihajjj! sőt még nem is ittam rossz házi pálinkát..
2010. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én már igen :D sajnos
2010. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!