Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet e abból baja leendő...

Lehet e abból baja leendő baromnak, hogy körülbelül nyolc napig szemeztem a szőlőt mert sok... És most bizonyos edényekben olyan szaga van mint a pálinka cefrének?

Figyelt kérdés

Most végeztem az összes leszemezésével, és most daráltam le az összeset egy edénybe

Lesz körülbelül 100 liter bor (mint a tavaly) (othello, Izabella... Keverve)


2022. okt. 21. 15:28
 1/9 A kérdező kommentje:

Reménnyel kecsegtet, hogy tavaly is így csináltam és szinte mindig.... Bár most jobban elhúzódott, voltak olyan edények amikben bőven tíz napig is benne volt a leszemezett szőlő.

Jó borom szokott lenni - legalábbis a szomszéd nagyon dicséri mert neki savhiánya van...

Mondjuk szerintem is jó ízű, csak nem szabad olyan sokat inni, mert közben vagy utána az ember kieszi az egész speizot.

Aki hízni szeretne annak kiváló.... De sajnos az nem én vagyok

2022. okt. 21. 15:32
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Szomszéd szerint ? Gombapörköltett csinálsz azt is a szomszéddal kóstoltatod meg és várod mit mond ?
2022. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mitakarsz?
2022. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 nap azért már igen sok, szerintem sokat ne várj az idei borodtól.
2022. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kifőzetem pálinkának...

Nagyon jó az otelló szőlőből főzött pálinka - ittam már olyat

2022. okt. 21. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, csak olvastam, hogy vörösbornak való szőlőt szokták "áztatni" pár napig, akár egy hétig is, talán ez még reményt adhat, meg ha kénezni fogod a mustot.
2022. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért is kellett törölni, hogy melyik baromnak nem lesz baja, ha kérdésben ez van???
2022. okt. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem értem a kérdést (7es válaszoló)

Ez a telefon sem túl okos vagy talán túl okos mert én vissza javítottam a 'barom' -ban az 'a' betűk o-ra... Még a kérdés kiírása előtt... Aztán elhűlve látom hogy mégis a - val jelent meg...

2022. okt. 22. 08:33
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja.... Lehet hogy mostmár mégis sejtek valamit

Most látom hogy a moderátor törölt egy válaszomat

2022. okt. 22. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!