Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért népszerűek az alkoholmen...

Miért népszerűek az alkoholmentes ízesített sörök? Néha nekem is jó esik egy dobozzal.🍺

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert finom van akinek a sör túl keserű na meg az alkoholtartalom elenyésző
2021. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Igazából ezek dobozos üdítők. Elvileg éreznem kellene kis sör ízt bennük, de még nem nagyon találkoztam olyannal, aminél ez érvényesült volna.

A sört pont azért szeretem, mert keserű, ezek viszont annyira túl vannak cukrozva, hogy ebből semmi nem érződik. Szóval nekem nem váltak be.

Hogy miért népszerűek? Jó kérdés. Ahhoz képest, hogy túlárazott üdítők, nagyon fogynak. Talán van benne valami kis tudatalatti átverés, ami elhiteti veled, hogy sört iszol, ezért ennek jobb élménynek kell lennie, mintha a 2 literes márka meggyből öntöttél volna egy pohárral.

2021. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Válasz a kérdésben, mert jól esik.
2021. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap gondolkoztam én is ezen el.

Ittam egyet, és semmi sör íze nem volt. (szerencsére) El is gondolkoztam, hogy miért veszik ezt az emberek.

Aki üdítőt akar az miért nem azt, aki sört az meg miért nem azt. Hisz ez egyik sem. Névre sör, ízre üdítő.


Bár ittam már olyan ízesített sört is, ami teljesen keserű sör ízű volt. Nem is tudtam meginni.

2021. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Plusz egy megoldás a kérdésre:

Mostanában párnaponta eliszogatok egy 0.25-ös üveg panachét, az a minimális sörös utóíz pont frissítő a végén így a melegben, nagyobb kiszerelést nem is tudnék élvezni a szénsav miatt. A hazai nagyüzemi radlerek, nem jöttek be, sima üdítőket nem iszok.

Évközben elvétve 1-1 cidert vagy megysört szoktam levenni a polcokról, élvezem a komplexebb ízt, amit egy kóla vagy gyümölcslé nem ad meg, de rendszeresen nem fogyasztanám őket.

2021. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a feeling miatt. Nekem sok ismerősöm nem akar alkoholt inni, mert egyszerűen nem szoktak, úgy nőttek fel, hogy náluk senki nem ivott, viszont jól esik nekik a hétvégén kiülni a kertbe a medence mellé egy hideg citromos gösserrel, vagy amit épp vesznek. Meg szerintem ezek az ízesített sörök, sokkal finomabbak,mint egy fanta vagy sprite.
2021. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
Nem tudom,de semmiféleképpen nem sörök,mivel cukros ízviláguk van,ezek számomra csak üdítők.Ha már sör,akkor legyen rendes alkoholos sör.Én azt iszom inkább.
2021. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!