Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi és milyen fajta alkohol...

Mennyi és milyen fajta alkoholt isztok, mielőtt dolgozni mentek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 23:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel a masodik kavemba megy 10-15 csepp propolisz oldat, ami alkoholos.

Munka elott nem is ihatnek, hiszen autoval jarok :) Munka kozben eszembe sem jutna inni, hiszen nem szorakozni vagyok ott. Munka utan meg minek innek, amikor van jobb dolgom is.

Persze en is szoktam italozni, mondjuk egy tobbnapos kimozdulasnal amikor sutogetunk, lazulunk es pialunk. Ha partyzunk akkor en is szoktam inni - tomenybol a rumot szeretem ( [link] ) - vagy szivesen fogyasztom a belga soroket.

2021. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Én munka előtt elvből soha nem iszom, ha rám bíznak valamit és fizetnek is érte akkor azt lelkiismeretesen csinálom. Az utóbbi fél évben arról is leszoktam hogy hétköznap munka után igyak bármennyi alkoholt (nincs többé pihisör) mert úgy éreztem visszahúz az életben ha mindig a nap végén piával jutalmazom magam.
2021. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
73%
már megint a kérdező a helikopter...
2021. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, mert nem vagyok alkoholista. 🤷‍♀️
2021. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Amíg takarító voltam, az utolsó hónapban néha ittam pálinkát,mert máshogy nem lehetett elviselni az öntelt, sggfej csoportvezetőt, aztán váltottam, és csak karacsonyi partyn meg szilveszteri műszakban (többnyire éjszakás vagyok egy kaszinóban) iszok bent.

Olyan már volt, hogy a haverokkal elmentünk szülinapos inni, aztán mentem melóba. Meg olyan is, hogy szabadnapomon behívtak, mert az egyik srác beteget jelentett, bennem meg volt már vagy három sör.


De ez nem alkoholizmus.

2021. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 mindentudó99 ***** válasza:
50%
Előtte semmit. Hosszú az út ha bepiálok kétszer meg kellene állítani buszt mert hugyoznom kellene. Inkább viszek be egy liter otellót meg másfél deci szilvát. Azt beosztom egész nap.
2021. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Én se vagyok alkoholista, mint írtam, csak munkanapokon iszom, és akkor se akkora mennyiséget, hogy szédülök, csak annyit, amivel kibírom a munkatársakat.
2021. jún. 3. 21:09
 38/40 anonim válasza:
100%
Bármilyen furcsa,rengeteg ember iszik munka előtt,kocsmában dolgoztam és a reggeli időszak volt az egyik legerősebb forgalom szempontjából és nem csak az építőiparban dolgozó szakik nyomták...
2021. jún. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
100%
Soha semmit.
2021. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ritkán munka előtt jó pár 3-5 orával elötte (reggel 8-9 orakor)ha du müszakban vagyok

1 sör esetleg 2

2021. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!