Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi és milyen fajta alkohol...

Mennyi és milyen fajta alkoholt isztok, mielőtt dolgozni mentek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 23:50
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
83%

Az egyetlen alkalom amikor munkaidőben alkoholt fogyasztok, az a karácsonyi bulink, akkor szoktunk koccintani egy pohár pezsgővel munkaidőben.

Azon kívül nem iszok alkoholt, maximum hétvégén.

2021. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
20: nem érdekel, a főnökeim is elfogadták, hogy vedelek, és úgy vagyok itt, hogy bármikor elküldhetnek, ha találnak mást a helyemre, ezt közölték is velem, de ez a veszély nyugdíjig nem nagyon fenyeget. amúgy senkit sem hülyéztem le, hibát nem keresek magamban, mert mindenki mással jó a kapcsolatom, csak munkahelyen nem sikerült kivívnom a kellő tiszteletet, de már nem is próbálkozom, nem lehet.
2021. jún. 3. 10:52
 23/40 anonim ***** válasza:
62%
Addig erőlködsz amíg valaki olyat nem találsz aki nem tűri meg az alkesz nagypofájú prolikat, de nyilván akkor is mindenki más lesz a hibás.
2021. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
nagypofájú és proli sem vagyok. a nagypofájúságnak pont az ellenkezője vagyok, és a munkatársaim nagy része ezt nem tudják hova tenni, és ezért néznek ki. meg azért, mert nem szoktam beszállni a munkatársak közötti pletykálkodásba. úgyhogy már nem erőködöm, hogy ilyen posvány emberekkel bármilyen szintű kapcsolatot is ápoljak.
2021. jún. 3. 11:06
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeszre költenéd, költsd pszichológusra!


Nem kell szeretni az embereket, de létezned kell közöttük. Nem kell, hogy ez tetsszen neked, nem kell, hogy ezzel egyetérts, de ettől még ez tény.

2021. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármikor elküldhetnek amint találnak a helyedre mást akkor úgy néz ki mégsem fogadták el hogy vedelsz. Egyébként ha ez a konfliktus probléma csak munkahelyeken jelentkezik akkor lehet, hogy azzal van a bajod valójában, hogy dolgozni kell, vagy a munka típusával van gond.
2021. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

valamit félreértesz. nem nekem van szükségem pszichológusra. mint írtam, én próbáltam nyitni feléjük, sikertelenül, mert nem tetszett a téma, amiről beszélni kellett volna. de amikor volt érdekes téma, abba beszálltam, viszont az nagyon ritka volt. másokról jobban szerettek beszélni, mint érdemi témákról.


tehát akkor kérdezem: kinek van szüksége pszichológusra?

2021. jún. 3. 11:23
 28/40 A kérdező kommentje:
26: olvasd el a hozzászólásaimat, és rájössz, hogy nem a munkával van bajom, hanem a munkatársaimmal nem jövök ki jól.
2021. jún. 3. 11:24
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Oké értem, ettől függetlenül a legrosszabb megoldások egyikét választottad azzal, hogy elkezdtél inni emiatt. Ez nem megoldás, ettől csak rosszabb lesz a helyzet. Függő leszel (ha még nem vagy az) és sehova nem fognak felvenni így.
2021. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

"összevertem valakit, aki felbosszantott."

Pszichoterápia a megoldás a dühkezelési problémákra, nem a saját magad mérgezése. Nekem is sokat segített.

2021. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!