Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkeszek hol es mikor veszik...

Alkeszek hol es mikor veszik a piat?

Figyelt kérdés

Tobb emberrol is tudom a kornyezetemben hogy rendszeresen iszik. Valoszinuleg a tarsadalom jo resze tobbet iszik a kelletenel.

Gondolom aki rendszeresen iszik az nem egyesevel veszi meg a sort vagy a bort.

En heti 3-szor jarok pennybe tesco expressbe vagy lidlbe. Soha nem lattam hogy vki karton szamra vette volna a soroket vagy 10-esevel a borokat.

Hogy csinaljak? Napi 3-szor lemennek a boltba? Vagy a fenekukbol huzzak elo a piat?

Igazaval semmi jelentosege az egeszsek csak egy rokonom kapcsan elkezdett erdekelni. O folyton iszik, megis mikor latom a boltban akkor csak par sort latok nala.

Lehet el kene latnom par eletvezetesi tanaccsal. Pl. Hogy lehet raktarozni is nem csak egyesevel vasarolni. XD



#Torrentékországa
2021. ápr. 25. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
Alkoholistanal nincs ebben orom es euforia, egyaltalan nincs lelki fugges ... egyszeruen vannak emberek, akik nem tudjak jozanul elviselni az elfuseralt eletuket, ezert 'kisutik' az agyukat. Nem orombol teszik, hanem tulelesbol.
2021. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Állandóan veszik.
2021. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nah mostantol kinyitom a szemem. Elkezdett erdekelni a tema. Lehet csinalok roluk youtobera egy kis dokumfilmet. XD

Kedves alkeszek, ha a kosaratokat nezegetem vagy az utcan kovetlek titeket ne sertodjetek meg. En nem itelkezem. Tolem ciant is ehettek vagy az ereiteket vagdoshatjatok. Ha ez tesz titeket bologga akkor mindent bele. 😄 Azert javaslom a tb-t fizessetek mert szuksegetek lesz ra.

2021. ápr. 26. 18:06
 14/16 A kérdező kommentje:
Sztem amig nincs gyereke egy alkoholistanak addig semmi gond nincs a dologgal. Ha van ott valik a dolog erkolcstelenne.
2021. ápr. 26. 18:08
 15/16 mindentudó99 ***** válasza:
És ha látsz valakit a Tescóban karton sörökkel akkor mi van? Mikor építkeztem kettesével vettem. Nem is én ittam. De magamnak is vettem néha. Nem azért hogy két nap beverjek egy kartonnal. Egyszerűen így praktikus. Pláne ha akciós. Miért venne az ember naponta egyet? Az alkesz nem így csinálja legalább is legtöbb. Ők az italbarlanba meg sarki kisboltba járnak liter borért meg tüskéért. Napjában többször is. A tüskét a bolt előtt megisszák. Meg akkor megy ha pénzhez jut.
2021. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15: Van valami abban amit mondasz. A dohánybolt előtt nálunk is mindig díszes tarsaság iszogat. Nehéz megérteni a dolgot. Mármint ott van 10 méterre a Tesco Express meg a Penny. Ők mégis a dohányboltban veszik a piát drágábban. Akkora tömeg ácsorog előtte hogy néha alig tudom átverekedni magamat rajtuk. Lehet azért van mert ott szocializálódnak is, de olcsóbb mintha kocsmáznának. Elég kényelmetlennek tűnik + akkor már Tescozhatnának is, semmivel nem jobb a dophányboltozás.

-"És ha látsz valakit a Tescóban karton sörökkel akkor mi van?" És ha nézem a Natgeon az antilopot akkor mi van? Szoktam baromságokon elmélkedni. Nekem ez egyfajta kikapcsolódás. XD Nem lehet mindig csak lényeges dolgokkal foglalkozni, az túl stresszes lenne. A sorozatokat már unom. :-D

2021. ápr. 27. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!