Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy van az, hogy szinte...

Hogy van az, hogy szinte minden munkát tudnak végezni alkeszek?

Figyelt kérdés

Mert háziorvos, szakmunkások minden területről, mentős, irodista, szóval igen széles foglalkozási kör az, ahol már láttam alkoholista személyt.


Én azt hittem, hogy aki alkoholista, vagy legalábbis igen gyakran iszik, az a lehetö leggyorsabb uton a hid alá kerül...ezzel szemben alkesz 20-on pár évesek keresnek ilyen 400bruttó felett ugy, hogy kirugták őket iskolából, és munka mellett is állandoan be vannak tolva. Ja meg havonta elvernek ilyen 100 ezer feletti összegeket italra. A cigiről meg a drogokról nem is beszélve.


Nekem meg nincs semmi szenvedélybetegségem, mégis én vagyok a munkanélküli, akit minden interjúról kipenderítenek, mert nem ütöm meg a lécet...


2013. okt. 21. 01:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A felháborodásod érthető, a logikád viszont fordított.

Nem az alkoholistából lesz mindenféle szakember/orvos/akármi, hanem az eredetileg normális életvitelű ember válik alkoholistává. Aztán persze ha nagy méreteket ölt a piálása, előbb vagy utóbb ő is a híd alatt köt ki.

Azért az sem igaz, hogy az alkeszek mind jól kereső egyének. Persze, ettől még van rengeteg újgazdag, akik semmit nem tudnak, de apuci a pénzével benyomta valami jól fizető alibi-állásra...

2013. okt. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!