Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnek jotekony, onkentes...

Hol tudnek jotekony, onkentes munkat vegezni?

Figyelt kérdés
Egyetemista lany vagyok, szeretnek jotekony munkat vallalni, foleg beteg gyerekeknek szeretnek segiteni.
2011. júl. 27. 18:03
 1/6 anonim válasza:
En is szivesen csatlakoznek hozzad 17/l
2011. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baptista szeretet szolgálat. Nagyon örülnek a segítségnek.
2011. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ciceribojso ***** válasza:
Polgármesteri hivatal, szociális osztály. Itt megmondják, hol jelentkezhetsz. Én ebédkihordást vállaltam, idősek, betegek részére. Később már annyi "ismerősöm" lett, hogy alig győztem. Már sokuknak az is nagyon jól esik, hogy nem kell egyedül enniük. Csak arra vigyázzatok, hogy amit elvállaltok, azt maradéktalanul és minden nap meg kell csinálni. Nincs olyan, hogy holnap nem viszem az ebédet, a gyógyszert stb. Tehát csak annyit, amit biztosan tudtok.
2011. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalakon nézz körül!

[link]

[link]

2011. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 15 vagyok és már voltam több önkéntes munkán is. Én azt hiszem a református egyház szervezésein vettem részt. Mindenkinek ajánlom az önkéntes munkát!! Nagyon jó érzés másokon, másoknak segíteni. Feltölt energiával és tényleg boldogabb leszel tőle.:)
2011. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
www.onkentes.lap.hu
2012. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!