Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tanácsadást lehet...

Milyen tanácsadást lehet végezni, ami végzettséghez nem kötött (masszőrnek)?

Figyelt kérdés
Gyógymasszőri végzettségem van, de egyszerűbb ha frissítő masszázsra váltok, a szabályok miatt. Ilyen esetben lehet-e külön pl. egészséges életmód tanácsadásom, vagy valami hasonló? (NEM életvezetési tanácsadó, mert tudom, hogy az más és más végzettség kell hozzá)
2013. márc. 19. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy tisztességes szakmát (nem pár napos tanfolyam, hanem komoly szakma) kitanulni és csak aztán osztani az észt.
2013. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Végzettség nélkül talán baráti tanácsadást végezhetsz. Vagy GYK-s tanácsadást
2013. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: nem pár napos, hanem két éves nappali képzésen vettem részt, és minden nap 6-8 óránk volt.
2013. márc. 21. 21:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: értem én, de milyen végzettség kellene hozzá? Nekünk a suliban azt mondták, hogy tájékoztassunk az egészséges életmódról mindenkit bőven, akit csak egy kicsit is érdekel, hogyan élhet egészségesebb életet, 2 évig volt egészségmegőrzésünk.
2013. márc. 21. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsi szívem. Ne kamuzzunk! Nincs kétéves nappali masszőr képzés. A nappali azt jelenti, hogy minden hétköznap 2 éven keresztül 6-8 órád lett volna. Ugyan hol van ilyen képzés? Még a Semmelweis által szervezett is esti képzés. Mit kamuzol, öcsi?
2013. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig van kedves modortalanul válaszoló, Pécs Comenius Szakközépiskola, érettségi után 2 év, a második éveben a megfelelő számú órában szakmai gyakorlat egy kórházban trv. előírás szerint, bizony ám:D Nem minden iskola gondoskodik róla, hogy olyan bizonyítványt állítson ki, ami csak papíron létezik:) Mielőtt a pénzre fognád... első szakképzésként nem fizetős
2013. márc. 22. 22:01
 7/8 A kérdező kommentje:

Az elmélet is, de mondhatok neked bármit:


Nem értesz meg! Nem azért mert nem tudsz, hanem, mert nem akarsz. Sajnálom, hogy nem úgy alakult az életed, ahogy gyermekként elképzelted, hogy élvezed, amit csinálsz. Ezen sose késő változtatni

2013. márc. 23. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismét csak gratula:)
2013. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!