Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik tulajdonsága miatt...

Melyik tulajdonsága miatt szeretitek jobban az alkoholt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagyok alkesz, berúgni sose akarok, de természetesen a hatása miatt, segít ellazulni, és egy kissé spicces-mámoros állapot néha jólesik!

Az íze miatt? Dehogy! Az acetonos ízt nem szeretem, más ízekre pedig akkor az üdítő is elég volna!

Persze azért legyen jó az íze is, máskülönben meg sem iszom (főleg a tiszta vodkát nem), de elsődleges a hatás!

2020. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Na azért ne legyünk már ilyen álszentek.Ha nem a hatása miatt issza az ember akkor mi miatt?Millió féle alkoholmentes ital jobb ízűbb mit a pia"


NEM, ebben nagyon erösen tévedsz! Ha jó- tényleg jó!!! - bort akarok inni, akkor azt az ízt semmiféle más - sem gyümölcslé, sem üdítö - nem tudja helyettesíteni.

Kb olyan ez a véleményed, mintha valaki azt állítani, minek eszel rántott húst, amikor rengeteg másféle rántott dolog van - én szeretem ugyan a rántott zöldségféléket, rántot sajtot, de rántott hús HELYETT nem jó!

Nekem az negatívabb, hogy az italokban van alkohol, mivel hamar megárt, ezért maximum 1-2 pohárral tudok inni belöle, de az íze az, ami miatt mégis megteszem. Ahol csak kommersz bor, olcsó sör, meg pancsolmányok vannak, ott maradok az aljkoholmentes italok mellett még bulikban is. Nekem ugyanis nem kell (fél)részegnek lenni ahhoz, hogy jól tudjam magam érezni!

2020. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11-es: nem tudom, MILYEN alkoholos itahlokat fogyasztasz, de ha ACETONOS íze van, akkor minöség nem lehet, nem kell csodálkozni, ha nem lehet az íze miatt fogyasztani!
2020. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
"NEM, ebben nagyon erösen tévedsz! Ha jó- tényleg jó!!! - bort akarok inni, akkor azt az ízt semmiféle más - sem gyümölcslé, sem üdítö - nem tudja helyettesíteni." Erre már válaszoltam az előző hozzászólásaimban...
2020. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4: Guszter Laci te vagy az? Egyébként miért nem gondolhatna a vodkára? Annak sem rossz az íze
2021. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!