Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik tulajdonsága miatt...

Melyik tulajdonsága miatt szeretitek jobban az alkoholt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 13:14
A kérdező szavazást indított:
íz
hatás
42 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ki az, aki az íze miatt szereti az alkoholt?
2020. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is finomabb annál amikor az aszalt gyümölcsöt beaztatjuk jo minosegu rumba es igy kerul bele a sutemenybe :)


Vagy a madartej izu fozott vaniliafagyim, ami uszkal a tojaslikorben … nyami-nyami :)

2020. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Pont a hatasa miatt nem fogyasztom szivesen … egyetlen hatasa van csak, elveszik a jogsid ha vezetsz :P
2020. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

#1

Ne a vodkára gondolj vagy pacsmagolt piákra.

Hanem azokra amiknek van élvezeti értéke. Én pl a fehér édes, muskotályos borokat szeretem. Néha iszok egy - egy pohárral, de nem azért hogy berugjak, hanem mert finom és annyi nem is árt meg.

Sok hasonló finom ital van még, ammit lehet élvezeti értékkel is inni, nem csak azért hogy berugjon az ember.

2020. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
1#Nem magára a tiszta alkoholra gondolunk amikor arról beszélünk, hogy szeretjük az ízét.Hanem én például egy felső kategóriás száraz borra.Vagy az Unicum Riserva-t kóstoltad már? Magát a piálást nagyon ellenzem,viszont egy minőségi ital hatalmas gasztronómiai élményt jelenthet,ezért erről sohasem mondanék le teljesen.Az ital élvezetét is tanulni kell,el kell benne mélyülni,bele kell feledkezni az illatok és ízek rétegzett struktúrájába.Valósággal újjá tud születni az ember egy pohár prémium kategóriás italtól.Aki az alakoholt a hatása miatt fogyasztja azokból lesznek az alkoholisták hosszú távon.Aki viszont tudatos italfogyasztó,és szigorúan megmarad alkalmi ivónak annál nem hiszem,hogy bármilyen negatív hatással lenne ez az életére.
2020. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Na azért ne legyünk már ilyen álszentek.Ha nem a hatása miatt issza az ember akkor mi miatt?Millió féle alkoholmentes ital jobb ízűbb mit a pia ,mégsem azzal lötyögnek az emberek a bulikban...
2020. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Van egy képzeletbeli határ a fejembe, hogy bizonyos minőség alá nem megyek alkoholok tekintetében, tehát van ami fontosabb a hatásnál. Szóval én inkább ha iszom, akkor nem fogok várda keserűt és szürke barátot inni. Inkább unicum, pálinka, jéger, mert szeretem az ízüket, nem vagyok bor-os például, de ha már azt iszok, akkor vagy házi vagy nem a legalsó polcos kategóriát.

Két dolog nálam összetartozik így a fejemben csak, én szeretem a hatását és az ízt is.

2020. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 A buli az buli, oda kell ami kell, de feltételezem, egy normál ember azon kívül is iszik.. Főleg hogy vannak akik nem buliznak.

Én bomlok az ivás élvezetéért, a jégért a whiskyben, a bor kibontásáért, a likőr selymes keserűségéért, viszont annyira nem szeretem a hatását.. Ha ez nem, csak a nehéz íze lenne az alkoholnak, én beteg módjára innám az össze leírtat napi szinten. Persze van, hogy nekem is be kell pasznom de nagyon, de csak 2-3 havonta ébred ez az igény. Ott már örülök, hogy van hatása. Ez az én véleményem.

2020. dec. 27. 14:11
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Jól van akkor bulin kívül amikor az ember iszik alkoholt akkor az alkoholtartalma miatt issza...A piasznobság engem meg nem érdekel.Az alkoholt a hatása miatt isszák elsősorban és nem az élvezeti értéke miatt...
2020. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
En peldaul szoktam konyakozni es szivarozni ... de szeretek rumozni es pipazni. Egyaltalan nem a hatasa miatt teszem, hanem elvezem az izeket, szeretek igy lazulni. Ha ilyenkor meg valami jo zene is megy, akkor mar halkan mosolyogni szoktam, de nem az alkohol hatasara.
2020. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!