Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nők! Szeretitek a sört?

Nők! Szeretitek a sört?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 20:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
96%

Az igazi belga meggysört az ízesítettek közül, és a Paulaner citromos söre még.

Kedvenc márkáim a Paulaner, Bernard és a Delirium.

2020. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
96%
Csak nyáron, jéghidegen, de akkor is kaja, társaság és hangulatfüggő.
2020. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
96%
Belga sörözőben dolgozom...naná 😉
2020. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
96%
Csak az alkoholmentes ízesítetteket szeretem.
2020. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
97%
Igen, főleg a stoutokat pl. Murphy's, Guinness vagy a red ale-t mint a Smithwicks.
2020. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
96%

Igen, nagyon is.


Coffee és toffee portereket, delirium nocturm, chimay blue, delirium black, Guinness


Floris csokis


Gyümölcsös lambikusokból egyébként a mort subite vagy lindemans cseresznyét, málnát. Delirium red meg a legtöbb floris gyümölcsös kivéve az almásat.

Guiness&black ide számít? Azt is, de csak ha nem pancsolt a szörp.


Aleből pl Shepard Neame Late red, Badger Golden Champion, Hobgoblin Ruby, Flying Dog Raging Bitch, Adams Ghost Ship.

2020. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Nyáron a kommersz sör is jól csúszik, mondjuk egy pár Heineken vagy Kozel, Soproni IPA, ilyesmik. Hamarabb rendelek egy korsó sört mint valami trópusi gyümölcsös koktélt.

Ha van felesleges pénzem akkor szeretek kézműves/kisfőzdés söröket is kóstolni, IPA, APA és búzasör mindig jöhet, ha nincs nagyon hőség akkor a stout, barnasör is. Az idei nyár nagy felfedezése számomra a savanyú sör, mondjuk a Reketye L.A.B. A gyümölcsös sörökért nem vagyok oda, bár abból is ittam már jót. A Mort Subite cseresznye, a Mad Scientist Gooseberry Madness (egreses) és ha idetartozik akkor a Tropical IPA-k között is van finom. Viszont az ilyen grapefruitos meg szilvás Soproni zérókkal a világból ki lehet kergetni. A holland/belga sörök is jók, tripel, belga ale, bok és hasonlók sokszor kerülnek elő, mondjuk tekintve hogy itt élek ez annyira nem meglepő.

2020. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem. Ma megittam 3 üveggel. 34n
2020. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
43%

A ferfiak szeretik a Bort?

Hülse kerdes, Van Aki igen Van Aki nem

2020. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!