Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért van az hogy emberünk...

Miért van az hogy emberünk megissza mellettem a patkánymérges automatás kávéját és utána közli velem hogy káros az energiaital és miért iszom?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 02:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
én mostanában úgy próbálom csökkenteni a dolgokat, hogy az energiaitalt szinte teljesen elhagytam rég, kávéból pedig napi egyre lecsökkentettem. és az alap szacharinos ciklamátos "gyilkos" édesítőtablettát is késsel kettévágom, és a felét teszem bele. sok változást nem tapasztalok, de fejben itt van hogy régen kétszer ennyivel tömtem magam egy nap minimum. cukros dolgok azért szarok mertha eszel valamit, utána fél óra-órával olyan éhségérzetet keltenek benned, becsapnak, mintha nem is ettél volna semmit
2021. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

17-es, ott helyben is megkezdem a téma kiboncolását, ugyan sokszor feleselegesen, másrészt te vagy aki komplexusokkal rendelkezel mert te válaszoltál habzó szájjal miután lepatkánymérgeztem az automatás kávédat.


És átmentünk abba hogy mennyi cukor van egy energiaitalban de nem ez a probléma a köztudatban hanem a koffein.


Az üdítőkben mennyi kockacukor van? Pedig abból ha megiszol 2 pohárral senki nem szól egy szót sem.


De az energiaital rossz, a kávétól meg még az ember rákja is elmúlik. Ha még kv-s beöntés is létezik akkor az rossz nem lehet.


Napi egy energiaitalt iszok azt sem éhgyomorra, ezen kívül csak vizet. És idegbeteg sem vagyok ha nem iszom. Nem ez lesz a vesztem úgy érzem.

2021. dec. 12. 22:48
 33/35 anonim ***** válasza:
Többen is válaszoltunk, csak itt nem lehet követni, ki kicsoda. Én írtam a 25 kockacukrot. Üdítőben ugyanolyan sok.
2021. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Megint én... (25 kockacukor). Miközben az előbb a lekvárt pakoltam a kenyerekre, rájöttem, hogy ebben is legalább annyi cukor van, úgyhogy kénytelen vagyok visszavonulót fújni, már csak azért is, mert a mazsolával teletömött müzli sem jobb ilyen szempontból, amit máskor szoktam reggelizni. Ezek fényében már alig van értelme annak, hogy a kávéba édesítőszert teszek...

Az energiaitalokról alkotott eddigi véleményem valószínűleg alaptalan, mert engedélyezték őket, csak nem kell eltúlozni, mint egyesek, akik alig isznak mást.

2021. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Valóban, utolsó #34, érdekes ez.


Valahogy a kávé rendszeres "élelem" ezért könnyebb, és megnyugtatóbb ezt cukormentesen inni. Kolléganőm is édesítővel issza, az ebéd utáni krémes mellé :D

2021. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!