Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A FuzeTea ugyanaz, mint a...

A FuzeTea ugyanaz, mint a Nestea, esetleg ugyanaz a cég gyártja őket? Szerintetek is egy az egyben ugyanolyan ízük van?

Figyelt kérdés
Bármelyiket veszem, nekem ízre mindkét márka ugyanolyan. Mi a különbség köztük a címkén kívül?

2021. okt. 10. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egyformák, én csak a Fuzetea-t szeretem :)
2021. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem teljesen más íze van a kettőnek, ha neked ugyanaz, nem túl jó az ízlelésed.
2021. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz én nagyon szeretem fuzetee igaz én Grüner tea mango kamilla változatot kedvelem.
2021. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Új jegesteával váltja ki a Nestea-t a Coca-Cola [link] 2018.02.16


"A palackos üdítők kedvelői már észrevehették, hogy néhány hete Magyarországon is megjelent a boltok coca-colás hűtőiben egy új ital, a Fuzetea. Ennek bevezetése egy új vállalati stratégia része, és hosszabb távon azzal jár, hogy az eddig forgalmazott Nestea kikerül a Coca-Cola portfóliójából. Magyarországon viszont ez egyelőre nem így lesz, az új márka mellett a Nestlével közös, megszokott ice tea is a Coca-Cola forgalmazásában marad egy darabig.


A Nestea kiválását a Coca-Cola-termékek közül már egy éve lehet tudni, a két cég tavaly tavasszal jelentette be, hogy 16 év együttműködés után külön útra lépnek a jegesteapiacon. A Nestlé és a Coca-Cola 2001-ben közösen alapították a Beverage Partners Worldwide nevű céget, amely a Nestea-t forgalmazta, a szétválással BPW is megszűnik. A döntés hátterében az áll, hogy a Nestea-nek egyre komolyabb kihívást jelent a konkurencia (például a Lipton, amit a Pepsi és Unilever közös cége állít elő), és hogy egyébként is jelentős változáson megy át a globális üdítőpiac. Mind a Coca-Cola, mind a Nestlé ehhez szeretné igazítani a teáját, de ezt már különválva teszik meg.


(...)"

2021. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul fuzetee Coca Cola terméke a meszes meg Nestlé terméke.
2021. okt. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!