Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy ízesítitek a zöldteát?

Hogy ízesítitek a zöldteát?

Figyelt kérdés
Nem szeretem úgy egyik teát sem ha nincs ízesítve de sosem találom el hogy tökéletes legyen. Ti hogy ízesítitek?
2021. febr. 11. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Tejjel mézzel folyó kánaán
2021. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Én sehogy. 3 féle zöldtea van itthon, mindegyiket úgy iszom ahogy van. Egy nagy bögrébe teszek egy filtert, arra forralt víz és hagyom a filtert amíg eszembe nem jut, hogy most már ki kéne venni. :D Addigra szépen hűl, nekem hidegen is ízlik.

Egy időben itthon csak ízesített gyümiteát ittam, a munkahelyemen pedig csak a zöldteát/gyógyteát vette be a gyomrom, ízesítés nélkül. Lassan egy éve itthon dolgozok, és már csak zöldteát, gyógyteát iszok, semmi ízesített teázgatás... Úgy látszik a munkám a fanyarabb ízt követeli. :D

2021. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cukor és citromlé.
2021. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A zöldtea ízesítve CSAK ROSSZ lehet, ha nem ízlik, igyál mást.
2021. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak citrommal iszom, mert sem a cukor nem egészséges, sem az édesítőszerek. Viszont a sima zöld teát nem nagyon szeretem. Zöld earl greyt szoktam inni. Régebben próbáltam gyümölcsös ízesített zöldteákat, azok se rosszak. De nem a filteres, hanem a minőségi szálas teák az igaziak.
2021. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

többnyire sehogy ha jó minőségű.


gagyiba szoktam epret, mentát, citromot, mézet vagy narancsot tenni, mert annak már úgyis mindegy.

2021. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ízesítés nélkül iszom, úgy a legfinomabb szerintem.
2021. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag kevés akác mézzel. Egy teáskanál mézet iszok 2 dl teával. Lehetne édesebb, de azt vettem észre, hogy ha nem túl édes, akkor az egyéb ízeket sokkal jobban érzem.
2021. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lime levével és cukorral. Brutálisan finom tud lenni, ha eltalálod az arányokat.
2021. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Cukorral vagy mézzel vagy citromlével.
2021. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!