Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tényleg ennyire szokatlan és...

Tényleg ennyire szokatlan és én csinálom egyedül így?

Figyelt kérdés
Én a 3in1 kavarós kávét mindig tejjel szoktam csinálninmert úgy szerintem sokkal finomabb mint vízzel. Aztán ha jön valaki és megkérdezem tejjel vagy vízzel kéri mindig olyan furán néznek, hogy én tejjel csinálom. Tényleg olyan szokatlan ez?

2021. febr. 9. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan nem kávézom, de már több embertől is láttam, hogy tejjel készítik. Nem a többség, de egyáltalán nem vagy ezzel egyedül.
2021. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én egy normál méretű bögréből iszom, amibe kicsi vízben feloldom a kávét, majd felöntöm tejjel. Majdnem ugyanaz, mint a tied. :)
2021. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is tejjel iszom, pl tesóm vagy barátnőm is így csinálja, nem nézünk furán egymásra :D
2021. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Jelen, én is tejjel :) vízzel olyan... vizes :D
2021. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Édesanyám is forró vízzel szokta ezeket szokta ezeket a kiszacskósakat.Volt hogy én is megkóstoltam,pedig nem kávézok,régen párszor ittam gyerekként ittam rendes kávét kotyogóssal készítve,így visszaemlékezve az sokkal jobb volt tejjel,mint ez a fajta vízzel,mondhatni ég és föld a különbség a kettő között.Kóstoltam már automatából is kávénak nevezett löttyött,na annak pont ugyanolyan íze volt,mint ennek a zacskósnak vízzel.
2021. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem innám vízzel.
2021. febr. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pici vízben feloldom, utána felöntöm tejjel 🙂 Tejjel sokkal finomabb, nincs benne semmi furcsa 🙂
2021. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel, mindenki úgy igya, ahogy neki ízlik.
2021. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!