Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek ez káros már?

Szerintetek ez káros már?

Figyelt kérdés
Kb. 15 energiaitalt ittam meg eddig életemben és többet nem szeretnék. Ez már nagyon káros vagy még nem?
2020. nov. 21. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Van, aki 2-3 at megiszik/nap. Ettől a mennyiségtől nem lesz semmi bajod. Mondjuk számit, az is hogy mennyi időn belül ittad.
2020. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2-3 naponként ittam barátaimmal és amikor elkezdtem akkor 2 naponta kettőt ittam, ez kb. 3-4-szer volt aztán már csak egyet 2-3 naponta.
2020. nov. 21. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ennyitől nem lesz bajod, ha most abbahagyod. (Ha nem hagyod abba, akkor se rögtön lesz bajod, hanem idővel.)
2020. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak napi egy dobozzal iszol meg (mellette egészséges életmód és kiegyensúlyozott étrend) akkor semmi bajod sem lesz később sem. Kicsit sem károsabb a kávénál, ugyan annyi koffein van bennük. Ésszel kell ilyeneket inni és nem lesz baj
2020. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most nagyon megnyugtattatok
2020. nov. 21. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan dolog, hogy megiszol egy energiaitalt, aztán rögtön bajod lesz. Ha helyén kezeled, akkor simán ihatsz. A kólától sem lesz bajod, ha mondjuk havonta letolsz fél litert, ugyanígy egy Redbull is belefér néha.


Persze én nem rábeszélni akarlak, ha nem szeretnél, akkor ne igyál.

2020. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Soha nem ittam kávét (totál soha, életem során egyszer sem). Egyik nap (vagy 6 éve) megkívántam az energiaital ízét, aztán eliszogattam egy 1,5 litereset este. Éjszaka többször elvesztettem az eszméletemet az ágyban.


Szóval, ha nem vagy hozzászokva, és egyszerre, ilyen mennyiséget iszol, simán lehet kemény következménye.

2020. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez már nagyon sok
2020. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészséges vagy és néha néha legurítasz egyet mert fontos hogy éber legyél attól nem lesz bajod.


Rendszert ne csinálj belőle!


Ha viszont szív, máj vagy vese problémád van akkor felejtős.

2020. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérsékletesség érték, összesen a 15 nem probléma, ha egy nap alatt ittad volna meg, akkor lehetett volna bajod. Szerintem sokan sokkal többet ittak már meg - én is volt hogy napi 2-3 doboz hellt ittam, még sincs problémám miatta. Vagy még nem tudok róla.
2020. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!