Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek káros 2 adag...

Onyx123 kérdése:

Szerintetek káros 2 adag jacobs egyszerre?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok az energiaitalról leszoktam de még mindig sok koffein kell,dupla kávét iszok 2 dc vizzel meg 2dc tejjel,károsabb is lehet az energiaitalnál?Folyton mossák a fejem itthon h milyen sok ez meg stb,kávéhoz fiatal vagyok de szerintem jobb mintha energiaitalt innák.
2020. ápr. 20. 12:22
 1/7 anonim válasza:

Mindenképpen jobb a kávé, még ha dupla is. A kávé egészséges - mértékkel fogyasztva, az energiaital káros.

Egyébként én is duplán iszom.

Picit próbálj mindig kevesebbet inni, esetleg zöld, vagy fekete teát, abban is van koffein.

2020. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra meg nem is gondoltal, hogy egyiket sem kellene fogyasztanod? Pihenj inkabb tobbet, ergo fekudj egy kicsit korabban es ezaltal aludj hosszabban. Nem lesz szukseged ilyen turbo lottyokre.
2020. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az energiaitalban egyrészt a cukor a legkárosabb. Tehát ha a kávét cukor nélkül iszod az már jobb. A másik gond a koffeinfüggőség. Ha néha néha megiszol egy kávét vagy egy energiaitalt azzal nincs gáz, de ha kell a napi adag hogy "működni" tudj, az nagyon nem jó. Limitáld magad heti 2-3 kávéra, vagy ha ez nem megy egyből akkor csökkentsd fokozatosan az adagot. Ne dupla kávét igyál kapásból. Ha egyszer megiszod mert valamiért váratlanul fent kell maradnod vagy ilyesmi az rendben van, de rendszeresen nem kellene.
2020. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat nalam az van ha 9kor lefekszek ugyanugy faradt vagyok masnap 8kor mintha 1kor aludtam volna el.Nekem a kave reggel olyan mint a turbo nelkule csak almos lennek egesz nap,csak reggel iszom,mindennap mert ha faradt vagyok lusta is ami megint nem jo a tanulasnak
2020. ápr. 21. 01:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és Teszek bele 2 kanál cukrot de anélkül is meginnám,ne tegyek bele?
2020. ápr. 21. 01:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Zöld teat meg majd kiprobalom
2020. ápr. 21. 01:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne tegyél bele, és máris egy fokkal egészségesebb lesz.
2020. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!