Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ihatok hellt vagy inkább ne...

Ihatok hellt vagy inkább ne igyak mert káros?Mert én vagánynak tartom ha valaki hellezik

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Szóval csak azért akarsz inni, mert "vagánynak" tartod?
2020. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Vagány az, aki a lambója tetején a krva kiseggérõl szívja a kokaint.
2020. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagyvagány, ha nem utánozod a többieket. A hell káros hosszútávon, felesleges az energiaital.
2020. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Es ha 1 héten egyet megiszok azis káros lehet?
2020. szept. 25. 20:18
 5/19 anonim válasza:
95%
nagyon nagy vagányság hogy valaki energiaitalt iszik,gondolom 12 körül lehetsz:D igyál meg napi 3at,vagány leszel pár év múlva szívritmuszavarral,meg elhalt vesével...
2020. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
95%
Nagyon egészségtelen, főleg a fiatal, fejlődő szervezetek számára. Szerintem nem is vagány ha valaki energiaitalozik. Egy ember nem ettől lesz menő, én úgy gondolom.
2020. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Semmi egeszsegtelen nincs benne, heti párat siman megihatsz.
2020. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Korodtól is függ szerintem.

14 alatt nem javasolnám, de mivel regisztráltál és elfogadtad az hogy 16-ot töltötted, gondolom legalább annyi vagy.

Napi egytől se lesz sok bajod, de minnél kevesebbet iszol annál jobb. A napi egyet soha ne lépd túl. Amúgy az hogy te vagánynak tartod attól még nagyon nem az. Csúnyán rá lehet szokni a koffeinre. Én régebben napi 6ot is simán ittam, ha meg nem jutottam koffeinhez szinte haldokoltam. Fájt a fejem, remgtem. Nem a legjobb.

Nekem a vérnyomásom vágta csak szét.

De van olyan ismerősöm akinek a szívét tette teljesen tönkre. Az összes boltba kirakták a képét, hogy neki nem adhatnak ki energia italt vagy bármi más koffeines dolgot. Többször vitte el a mentő.

Ritka eset azért az ilyen, de ezért nem szabad túlzásba vinni.

Ha úgy van inkább kávézz. Nagyobb az élvezeti értéke és több mindenre jó. Ráadásul sokkal olcsóbban is jössz ki. Napi egy hell 200ft-os áron is 1400ft heti szinten. Ennyiből vígan elkávézgatsz.

2020. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél függővé válni, aki idegileg, szívügyileg, és veseügyileg is gyenge, akkor hajrá. Az energiaital nem arra való, hogy kényed-kedved szerint igyad, hanem arra, hogy például átsegítsen egy 12 órás éjszakai műszakon, mikor csak 3-4 órát tudtál előtte aludni.


Amúgy meg mégis mitől lenne "menő" az, hogy megállás nélkül vedelsz egy terméket? Ennyi erővel nagyszüleid istencsászárok, hisz egyre-másra szedik a gyógyszereket. Tényleg. Ha még élnek, és van szívproblémájuk, beszélgess velük róla, az majd észhez térít talán.

2020. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
Heti 1-2 darabtól nem lesz semmi bajod ez urban legend kategória, egy csésze kv-ban több a koffein, taurin meg már rég nincs bennük, szóval akkor ennyi erővel aki megiszik napi 3-4 kv-t sokkal rosszabb helyzetben van.
2020. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!