Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ihatok hellt vagy inkább ne...

Ihatok hellt vagy inkább ne igyak mert káros?Mert én vagánynak tartom ha valaki hellezik

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 20:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

Én 14 éves korom óta kávézom, és köszönöm jól vagyok.

Pár éve elolvastam a Hell összetevőit, és utánanéztem hogy melyik micsoda. Igazából csak ízesített cukros víz koffeinnel, meg pár kósza vitaminnal.

Ha a délelőtti/kora délutáni órákban mindig megiszol egyet, semmi bajod nem lesz tőle, max koffeinfüggő leszel.

Arra azért figyelj, hogy a vizet nem helyettesíti, szóval a Hell nem számít bele az ajánlott két liter folyadékba, amit meg kell inni naponta.

2020. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 nagyontamas ***** válasza:
100%
Csinálj úgy mint a Red Bull-os F1 pilóták, Red Bull dobozból ásványvizet isznak.
2020. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a vagány aki megveszi, hanem aki készíti! :) Meglepődsz milyen egyszerű energiaitalt készíteni házilagosan, ami még jóval egészségesebb is. Sok jó videó van fent amit megnézve kikeverheted a saját izlésednek megfelelő italt, ráadásul töredék áron.

A hell és társai valójában cukros víz (ez adja az energiát) és kristályos koffein. (+marketing, tuttifrutti ízesítés...)

2020. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ikes igéket tudnád használni az sokkal vagányabb lenne. Menj el barlangászni, vagy hegyet mászni az vagány. Abban mi a kihívás, hogy megiszol egy koffeines lónyálat? Bárki képes rá. Az energiaitalt arra találták fel, hogy ha muszáj végig csinálnod egy napot és már nincs ami ébren tartson. Nem mindennapos iszogatásra. Persze a gyártó örülne neki :D
2020. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 10 deka farhát ***** válasza:
78%
Én kávéztam a szakközépben, azt vagányabbnak tartottam, meg az illatát is jobban szeretem. Energiaitalt inkább akkor szoktam inni, amikor csak automatás kávé érhető el vagy vezetek.
2020. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Mi ebben a vagány vajon? Mert a narancslé az miért nem terendi vagy bármi más? :D ilyen marhaságot sem hallottam még. Energiaitalt azért iszik valaki hogy ébren tudjon maradni. Nem azért mert vagány. :D
2020. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Én nem mondanám menőnek. Biztosan 10-13 év körül lehetsz, ez a felnőteknek sem egészséges főleg nem a fejlődő szervezetnek. Ha rám hallgatsz leállsz vele. Nem attól vagy menő, mert energiaitalt iszol!
2020. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
És ha 1 héten kétszrr azis valamennyire káros?
2020. okt. 10. 06:51
 19/19 anonim ***** válasza:
Agysejteket pusztít....
2020. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!