Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miből tudok gyereknek kakaót...

Miből tudok gyereknek kakaót csinálni csak vízből?

Figyelt kérdés
Egy haverom jön hozzám reggel táj hozza a fiát, és látja hogy kávézunk, és ő is inna valamit. Mivel ez egy garázs ahol találkozunk nem tartok tartós tejet mert egy hónap alatt megromolhat ha nem megyek le, valamint laktóz intoleráns vagyok, nem ihatom meg. Így valami 3in1 kakót keresek 5 éves gyereknek, de csak mentes ásványvizet tartok meg száraz dolgokat pl kàvé. Célzottan olyan terméket keresek amihez csak víz kell. Olvasgattam pár csomagolást boltban de nem találtam még ilyesmit.

2020. okt. 26. 06:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A klasszikus kakaóport (Nesquik és utánzatai) vízzel is el lehet készíteni, bár aki a tejeshez szokott hozzá, annak lehet, hogy nem fog annyira ízleni. Cukor legyen mellé.


Esetleg instant forró csoki, ahogyan fentebb írták.

2020. okt. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!